• так погоджусь незалежні блоги є незалежні блоги, ли ше наних можна почитати те прощо на справді думає автор.

  У мене до тебе єпитання, точніше цікава твоя думка, як кразе зробити (я фанат декількох напрямків):
  створювати один але різнотематичний блог, чи краще розбити на конкретні тематики і зробити 3-5 різних блогів? і чому так?

 • Я схиляюся до другого варіанту (кожній темі – свій блог). Це дозволяє збирати на одному ресурсі найбільш якісну “відбірну” аудиторію. Наприклад, в “Українській блогосфері” я пишу тільки про те, що пов`язано з блогами. Але якщо мене зацікавить тема клаповухих тушканчиків, я не буду писати про них тут (тому що з великою ймовірністю аудиторії це буде нецікаво), а краще заведу ще один блог. Для мене – це мінімум зусиль. А для аудиторії – зручно!

 • а леж з іншої сторони це складно розриватися поміж декількох проектів, підтримувати кожен в активному стані, для блогера головне втримати аудиторію – чимбільше його читають тим більше натхнення писати, чи нетак?

 • не бачу зв”язку між першим (складно розриватися) і другим (чим більше читають, тим більше натхнення). навряд чи вас будуть більше читати, якщо ви писатимете про все в одному проекті. якщо сили на все одночасно не вистачає, варто почати з чогось одного. А потім, переходити до наступних проектів.

 • Багато тем на одному сайтi – це доволi кепсько для пошуку рекламодавцiв.

  Одна тема для одного блогу – труднощi iншого складу.

  Я б сказав, що тема повинна бути. Можна писати трохи про себе, трохи на схожi теми, але не забувати головну “червону нитку”. Тодi все буде гаразд. В мене таких блогiв декiлька, ось один новий, наприклад.

  Кiлька блогiв можна вести, якщо у вас рiзноплановi хоббi тощо. Або коли то не блоги, а сплоги 😉

  Ще можна наняти негрiв й довести до них план роботи.

 • Pingback: Як визначити, що вам потрібен саме автономний блог, а не блог на безкоштовному сервісі (хостингу) | Українська блогосфера()

 • Pingback: Чому автономні блоги до сих пір залишаються актуальними | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.