• Я все ще дивуюсь, як автори блогів на сервісах там ще шось пишуть. Адже вони з цього нічого не мають, хіба банальне задоволення…

 • Як на мене, роль безкоштовних платформ не можна недооцінювати саме через її силу у популяризації феномену блогів. На жаль я ще не зустрічався із даними про відношення кількості окремовстановлених блогів до кількості особистих щоденників на безкоштовних сервісах. Думаю, останніх у десятки разів більше. Але саме із авторів таких щоденників зазвичай і виростають майбутні популярні блогери. І якби у них спершу не було можливості спробувати свої сили на безкоштовному сервісі, навряд чи вони дізналися і долучилися до власників окермовстановлених блогів.

  Блоги на безкоштовному сервісі – це своєрідний фільтр, який пропускає далі лише незначну кількість авторів, які довели свою відданість блогам і прагнуть займатися ними серйозно. Всі інші так і залишаються на безкоштовному сервісі, аж поки їм не набридне оновлювати щоденник (а так відбувається у 99% випадків) і він зрештою не попаде “під ніж” адміністратора безкоштовної платформи.

  P.S.: Між іншим, було б цікаво провести дослідження серед власників блогів на окремому хостингу, щоб дізнатися, скільки з них починали із блогів на безкоштовних платформах.

 • Блог – це перш за все самовираження, а не спосіб заробити гроші…
  Якщо суть блога – заробіток, то його читати в більшості випадків нереально – все пахне словами “клікайте панове”…
  Вільний хостинг – це саме реалізація блога, де першочергово не стоїть заробіток, тому найчастіше рульні речі можна прочитати саме там…
  Standalone – закономірний етап переходу від free до заробітку, але без втрати якості інформації на блозі…
  В Уа – standalone – як люблять казати брати наші москалі – “из грязи в князи”…
  Хоча присутні і цікаві речі…

 • На мою думку, автономний блог – це дійсно той крок до якого приходить майже кожен блогер, для якого написання постів перетворюється у щось більше, ніж просто дитяче захоплення. Як згоден і з тим, що блог створений виключно під контестну рекламу виглядає доволі жалюгідно. Сам неодноразово натикався на сторінки, де окрім посту “Hello word” ще нічого немає, але вже висить гуглівська реклама та Сапа!

  Монетизація (чи її різновид – комерціалізація) – це природнє явище, яке трапляється із якісними та цікавими блогами. Іноді – навіть без особливих зусиль з боку автора.

  Іншими словами – прибуток – це наслідок роботи висококласного блогера, а не його мета.

  Та все ж погодьтесь, 1300 (за підрахунком Яндекса) автономних українських блогів, звучить куди вагоміше, ніж щось на зразок 66 тисяч українських (цікаво, а за якою ознакою – невже тільки за місцем проживання авторів) особистих щоденників на російському Live Internet…

 • The Lex

  Угу. Вагоміше. І про що пишуть на тих наших “1300 (за підрахунком Яндекса) автономних українських блогів”?

 • про все, що завгодно: починаючи від навколишнього середовища і закінчуючи бізнесом. Думаю, якщо Ви трішки посерфите інтернетом і пошукаєте – то самі в цьому переконаєтесь.

 • Pingback: Як визначити, що вам потрібен саме автономний блог, а не блог на безкоштовному сервісі (хостингу) | Українська блогосфера()

 • Віка

  Якщо можна, напишіть, будь ласка, у порадах блоґеру переклад укр.мовою цієї статті :
  http://codex.wordpress.org/Creating_a_Static_Front_Page

 • Ок. Дякую за пропозицію теми. Постараюся знайти час на переклад. 


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.