• Згідний, так тримати 🙂

 • Нууу…
  Підтримуйте акції, що я розпочав проти msn та yahoo, а за ними вже і така малеча як technorati підтягнеться

 • А що за акції? З радістю підтримаємо! 🙂

  І дякую за активність. Такої кількості коментарів за пів-години я ще не отримував.

 • Віддавій в рсс повні статті 😉

 • Та я б і не проти! Але це не так просто, як може видатися на перший погляд. Справа в тім, що тег “more”, який розділяє статтю на те, що ви бачите на головній сторінці та текст, який розкривається при кліку на заголовок, ріже і зміст у RSS-фіді… Це, звісно, можна поправити програмними методами. Але в такому разі це буде втручанням в код WordPress і після цього про автоматичне оновлення можна забути!

  Проте, думаю, вихід можна знайти.

  Від сьогодні остання (найновіша) стаття публікуватиметься повністю – а значить повністю відображатиметься у РСС-рідері. Після публікації наступної статті, попередня обрізатиметься тегом “more”, щоб не засмічувати головну сторінку сайту.

 • не повні статті, а просто чисту rss без feedburner-a

 • 2jarofed
  Акції –
  http://my.ukrweb.info/msn-live-ukrweb-ua
  http://my.ukrweb.info/yahoo-ukrweb-ua

  Але перед тим треба перевірити http://my.ukrweb.info/ukrayinski-sajti-de

 • На даному блозі спеціально поставлено плагін FeedBurner FeedSmith, який спрямовує всіх потенційних користувачів до підписки через FeedBurner. Просто так набагато зручніше відстежувати рух користувачів та з”являється доступ до зручної статистики.

  Я не розумію, яка користь від того, що Ви називаєте “чистим RSS”? Чим він зручніший для Вас, як для користувача? Якщо на те є дійсно важливі причини і вони варті того, щоб позбавитися єдиного зручного інтерфейсу роботи з RSS – підписку на http://blogosphere.com.ua/feed/ буде повернуто.

 • to enej: проблему із тегом “more” і як наслідок – обрізання статті у RSS-стрічці, вдалося вирішити. Виявляється, для цього навіть існує спеціальний плагін, який забезпечує повну подачу статті, навіть якщо ви будете використовувати тег “more”. Якщо хтось зацікавився – плагін можна скачати тут.

  Подивимося, як працюватиме цей плагін.

 • to podarok: і дякую за посилання! дуже цікаво. Сьогодні-завтра доналаштую, що зможу, на сайті – і відразу напишу в MSN та Yahoo!

 • чи вірно я зрозуміла, що шановний пан обмежує українську блогосферу лише україномовними блогами?

 • ну так вже й відразу “шановний пан”… засоромила…

  Але зрозуміла правильно – українська блогосфера для мене синонім україномовної. Російськомовні блоги майже завжди є частиною рунету. В цьому немає нічого поганого – просто це так.

  Мушу визнати – існують винятки.
  Як виявити виняток?
  Ну скажімо, якщо ви пишете російською мовою, але, не зважаючи на це отримуєте 80% відвідувачів із України – значить, вочевидь, ви все-таки належите до української блогосфери.

  Все, сказане вище, на правах ІМХО.

 • я вважаю себе українським блогером, хоча й пишу російською.

  “шановний пан” і звернення на “ви” — то є моя особиста норма у спілкуванні з незнайомими людьми

 • Взагалі, ідентифікація рамок української блогосфери – завдання не з простих. І хоча так склалося, що його визначають за географічними рамками, на мою думку це абсолютно недієвий підхід. Якщо дотримуватися такого підходу, тоді блог Станіслава – американський, а блог Хіпа – італійський.

  Звісно, самоідентифікація автора також відіграє далеко не останню роль. Тому якщо ви самі вважаєте себе українським блогером – то, вочевидь, так воно і є.

  Втім, це не міняє того факту, що переважна більшість російськомовних блогерів на території України – це частка російської блогосфери.

  А взагалі, можна довго дискутувати на тему, що ж таке “українська блогосфера” і хто до неї належить. Все-рівно існуватиме кілька підходів до вирішення цього питання і люди по різному визначатимуть рамки даного феномену. Це їхнє право.

 • ІМХО український блог це тей що створений для українців, і мова тут може бути як російська так і українська,
  якщож блог про Україну або українців то тут вже може буті й інша блогосфера.

  ІМХО потрібно більше писати на українській і згодом (через декілка років) такі блоги будуть цінуватися

 • Світ ще не побачив справжню міць українського слова, нас вважають тінню Росії, і це звичайно неприємно, а що можна змінити? Потрібно вкладати зусилля в розвиток української мови, писати і думати українською, можливо тоді…


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.