• Дуже приємно чути, що все ж таки наша, УКРАЇНСЬКА блогосфера інтенсивно розвивається. Висловлюю свої сподівання, що і в інших галузях вона так само швидко розвиватиметься.

 • Блін… В мене одного така думка, що я читаю blogoreader?
  Конкуренція серед блогоаналізаторів із відвідуваністю 1 юзер в годину… Гм… Віва Україна 8)))
  Краще об’єднайтесь, або зробіть кроспостінг, а то кожен на себе одіяло тягне – толку мабуть не буде…

 • А можна підписатись на цей блог не використовуючи feedburner?
  Якщо ні – дуже шкода… 8(

 • to Podarok: На даний момент існує можливість підписки через E-mail. Подумаю, можливо з часом тут з”явиться ще й трансляція у ЖЖ, щоб можна було, додати блог у френди через нього. Зрештою, ресурсу ледь виповнився тиждень. Можете пропонувати власні способи синдикації.

  Щодо конкуренції – я свято переконаний що у блогосфері її просто не існує. Може бути тільки взаємовигідне партнерство. Блогорідер із задоволенням сам читаю. Як і блогобіг. Як і інші спільноти та авторів, які пишуть про українську блогосферу. Індивідуальність якраз і полягає в тому, що кожен автор має свою думку. От тільки статистика всюди однакова. 😉

  to G3: Хотілося б вірити, що розвивається саме УКРАЇНСЬКА БЛОГСФЕРА, а не щось на зразок відгалуження рунету в державі УКРАЇНА. Але щиро вірю, що разом ми сила. 😉

 • g_i

  хм…
  Слухай..
  А шо тебе спонукало до створення такого блогу?
  тобто я знав шо ти блог збираєшся зробити – але не знав шо ПРО БЛОГИ!
  мені здається, набагато, НАБАГАТО цікавіші речі ти можеш писати в блозі, ніж про блоги якісь-там, яких в УАнеті взагалі кілька штук набереться:)

 • g_i

  і ще.. будь ласка, постав плагін “субскрайб ту комментс” шоби я міг тут галочку поставити і мене потім на мейла сповіщало про всі наступні коменти:)

 • >>про блоги якісь-там, яких в УАнеті взагалі кілька штук набереться 🙂

  В тому й річ! Дуже хочеться, щоб феномен української блогосфери таки став феноменом, а не був таким собі напів”явищем. А для цього потрібна популяризація. Побачимо, що з того вийде.

  Взагалі ідей було декілька. Просто зрозумів, що на даному етапі це для мене найцікавіше.

  А плагін поставив, користуйся, на здоров”я! 😉

 • приємно що все таки є люди що цікавляться нашим інформаційним майбутнім

  П.С Мій нік розшифровується як GED

 • toPodarok: я дуже радий, шо всі читають Блогорідер, але як ти це уявляєш? об”єднання?) сумніваюсь, що автор цього блогу погодився би закрити цей сайт і писати у мене, чи я б закрив блогорідер, і почав писати тут 🙂 якщо йому це справді цікаво, то хай пише.
  так виходить, шо нас мало і всі ми читаємо один одного:) лише статистика трохи різна. Максона наприклад читає 700 людей) а це вже неабищо.

 • поправка. вже не 700 а 200 🙂

 • Хелвін правий! В тому плані, що кожна людина пише про своє, і якщо мій блог називається “Українська блогосфера” то він обов”язково буде копією “Блогорідера”. Відкрию невеличку таємницю – коли у мене з”явилася думка про цей блог (і його тематику) я ще не знав, що існує Блогорідер. Але був щасливий, коли дізнався, що такий ресурс є. І я з радістю взяв би участь у якомусь спільному проекті. З Хелвіном, Максоном, ще якимось класним українським блогером. Яка різниця.

  До речі, саме відсутність (чи мала кількість) цікавих проектів і захоплюючих конкурсів відрізняє українську блогосферу від російської. І це не найкраща її відмінність.

 • Не знаю, чоловіче, чи варто тобі було братися за це діло. SEO – така справа, але нічого нового для пересічного блоґґера я тут поки не знайшов, і практично всі теми давно підняті в Блоґорідері. Я вважаю, що конкуренція між блоґґерами за читача була, є і буде. Тому розпочинаємо рити окопи і все таке 🙂 Насправді час покаже. чи така вже й чудова була твоя задумка. Якщо проявиш себе, покажеш, що ти знаєш щось інше, аніж менеджмент 😉 – нема питань, респект і уважуха. А поки, як пишуть у школі учням, Див.

 • Знаєш, чим відрізняється клієнт супермаркету, який обирає між “Оболонню”, “Чернігівським” та “Львівським” від читача блогів (за якого, за твоїми словами, ведеться конкуренція між блогерами)? Клієнт супермаркету візьме одну пляшку і піде додому, залишивши дві інші компанії без грошей. А читач блогів зайде спершу на один сайт, потім на другий, а потім і на третій (якщо для нього там буде цікава і корисна інформація). Більше того, компетентні блогери можуть спонукати його до того, щоб він саме так і чинив.

  А якщо тобі так хочеться вірити у конкуренцію – будь ласка! Цього ніхто не може заборонити. Час, він такий, він покаже… 😉

 • А я хотів би привітати автора блогосфери з маленькою подією. От зайшов я вранці почитати блог, дивлюся на сайдбар, а там фідбернер показує 101-го читача!
  Вітаю з досягненням, бажаю подальшого розвитку (:

 • Дякую!!! Правда, думаю, показник ще не раз впаде нижче сотні, але все-рівно приємно.

 • [причтавши коменти] А з приводу того, що є 2 блоги з подібними тематиками (блогосфера та блогорідер) – тут немає нічого страшного. Абсолютно! Он подивіться на рунет і кількість сеошноманімейкерівських блогів, теж пишуть фактично про одне й те саме. Але ж люди їх читають, і при чому читають з великим задоволенням (:
  Конкуренція була є і буде, і логічно, що з розвитком української блогосфери буде зростати кількість блогів на одну й ту саму тематику. Тут немає нічого страшного чи катастрофічного. От я зараз теж думаю з приводу старту “блогу про блоги”, бо бачу теми, котрі ці вищезазначені хлопці ще не розкрили. А я маю і бажання, і досвід, щоб своїми знаннями поділитись з шановним панством, розказати яким чином зробити успішний блог, та при цьому ще й грошей заробити (нормальних грошей, ніж просто на сплату хостингу) (;

 • Pingback: Лучшие записи блогосферы | Антон Попов()

 • Pingback: Чистота на сторінці. | my.ukrweb.info УКРВЕБ ІТ веблог()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.