• Премодерація – це якраз сила! Просто використовувати її треба із вмінням…
  В мене вона стоїть для трекбеків
  Крім того стоїть спам модуль, що на основі лише власних налаштувань розпізнає проблеми і або додає повідомлення, або кидає в unpublish
  А писати такі різкі повідомлення – це явна ознака слабкості.. Повір….

 • Блогери, які обґрунтовують премодерацію потребою боротися зі спамом – не щирі.
  1 – Обгрунтуй! Бо те, що ти написав по перше і по друге – не стосується репліки…
  ************
  2 – Хто Знає? Хто такий той Той? Хоче людина боротись з інтернет експлорером – яка тобі різниця?

 • Нелегку ти собі вибрав нішу – аналіз чужих робіт… Для цього треба бути безпристрастним, не вдаватись в дрібниці і бути лояльним бо будь-якої сторони… Якщо не будеш виконувати таких умов – ніхто не буде читати твої “графіті”

 • Про українську блогосферу часто говорять, що вона є радше зібранням окремих блогів, ніж повноцінною блогосферою. Це відбувається вочевидь тому, що більшість блогерів або зосереджені на собі, або мешкають у певному закритому просторі. Метою даного блогу є насамперед залучити до дискусії. Інтернет – це не та сфера, у якій хтось може претендувати на істину в останній інстанції. Тому мої пости – це тільки інформація для роздумів. Для дискусії, якщо хочеш…

  Я не заперечую потребу модерації. Але у випадку з коментарями, ІМХО, нехай це краще буде пост-, а не пре-модерація… Якщо йдеться про трекбеки – можливо, в цьому випадку дійсно варто вдатися до премодерації. В розумних межах це має право на існування – але наслідком не повинно стати вповільнення спілкування у коментарях.

  Зі спамом краще боротися спеціалізованими плагінами, ніж методами премодерації.

  І в мене на думці у жодному разі не було бажання ображати чужі роботи. Саме тому я і не називаю імен. Якщо забажають, блогери, про яких йдеться, самі дадуть про себе знати.

  Сподіваюся, я відповів на всі запитання у трьох твоїх коментарях, які, на жаль, звучать як закиди.

  Все, сказане вище – на правах ІМХО. Конструктивна дискусія – вітається.

  P.S.: Якщо ти не проти такої форми спілкування, можливо обміняємося аськами. Хотілося б поспілкуватися у більш активному режимі, і при цьому – не офтопити у коментарях. Мої контакти вказані тут.

 • Не лише один Той вирішив не підтримувати ІЕ і в цьому немає нічого дивного. ІЕ це каліка, а не браузер і верстка під нього займає 80% часу від верстки під всі основні браузери. Чому потрібно підтримувати те що поганно працює? Чому не зробити радикальний крок спробувати змінити ситуацію накраще?

 • Не сперечатимусь – “війна” з ІЕ (якщо тільки це основна мета існування сайту)виправдовує таке його оформлення. Все ж, цікаво дізнатися статистику. Скільки нових користувачів, які вперше прийшли на сайт і користувалися ІЕ, поставили собі інший браузер, щоб отримати доступ до сторінки? Думаю, якщо такі й знайшлися – то їх були одиниці.

  Але навіть такий радикальний крок навряд чи здатен докорінно змінити ситуацію. От якби Мозіла входила у набір стандартних програм Windows… Тут йдеться знову ж таки про ту багатостраждальну орієнтацію на клієнта. Бо користуються кількома браузерами переважно програмісти та дизайнери (люди, для яких інформаційні технології є їхньою першою чи другою роботою). А прості користувачі не перевтомлюють (та вони й не зобов”язані) себе налаштуванням додаткових браузерів. З їхньої точки зору, це завдання розробників – зробити так “щоб все працювало”. І якщо ми говоримо про орієнтацію на клієнта – то вони праві.

 • В офтоп: Між іншим. Опера давно подала позов на Майкрософт за те, що та розповсюджує ІЕ в комплекті з мастадаєм.

 • Кожен автор вирішує для себе, що йому головне – висока відвідуваність і активний фідбек, чи помірна кількість постійних читачів і повна відповідність блога цінностям його автора.

  Так, премодерація гальмує дискусію, тут я згоден. В мене звичайна модерація, і я не думаю, що колись її відміню. Але особисто в мене немає перед собою мети привернути максимум користувачів.

  Щодо ІЕ – згідний з enej-ем, але сам на такий рішучий радикальний крок наразі не зважився, бо проблем із підтримкою стилів в мене немає.

 • >>>Кожен автор вирішує для себе, що йому головне – висока відвідуваність і активний фідбек, чи помірна кількість постійних читачів і повна відповідність блога цінностям його автора.

  З цим складно сперечатися! Але все ж хотілося, щоб в українському блогопросторі з”являлося все більше та більше тих людей для яких висока відвідуваність і активний фідбек поєднувалася із повною відповідністю блогу цінностям його автора!

  Народ!!! Прагнення залучити до свого ресурсу якомога більше відвідувачів – це не злочин. Як не злочин і бажання отримати від своєї діяльності прибуток. Злочин – якщо заради досягнення цих двох цілей автор починає жертвувати своїми цінностями.

  І я ще раз повторюся – приклад блогу, який не працює через ІЕ – це НЕ наїзд на автора! Якщо мета блогу – боротьба із ІЕ, тоді автор робить все правильно. Той приклад був наведений лише для унаочнення дій, які можуть призводити до зниження кількості відвідувачів. Це вибір власника блогу. Це не добре і не погано.

  to GED: про позов Опери не знав. Приємно про це чути. Сподіваюся, це хоч якось вплине на Майкрософт… Якщо не включенням до пакету Windows браузерів із лінійки Mozilla, то хоча б підвищенням уваги Віндовського ІЕ до загальноприйнятих стандартів.

 • Опера таких позовів вже кілька подавала, однак вони нічого на жаль не дали.
  І взагалі, тема браузерів – це окреме питання. Думаю, в тому випадку було б краще не “копати” ІЕ-користувачів, а детально їм повідомити, чим їх браузер такий нехороший.
  Наприклад, за допомогою http://upgradebrowser.org.ua 🙂

 • Згоден на всі 100%! При цьому вебмайстри зазвичай змушені користуватися всіма доступними браузерами (їм же потрібно, щоб сайт виглядав пристойно у кожному). А от пересічні користувачі, які іноді не знають, як мережу налаштувати (а таких в Інтернеті, мабуть, більшість) не стануть “заморочуватись” із браузерами. Вони використають те, що є. І в такому випадку саме намагання пояснити, про яке говорить Hellveen, може стати у нагоді.

 • Pingback: Про політику коментування на „Українській блогосфері” | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.