• Класна класифікація… Але неповна! 8)))
  Думаю народ додасть від себе..
  Я скажу
  1 – паразитуючий блог – блог копіпастера, що викладає в себе інфу з іншого блога(іноді з свого ж), дописавши кілька строк коментарів
  2 – блог про блоги
  3 – фотоблоги

 • Згдний з podarokом. Хоча, з розвитком блогосфери не виключено що з*являться нові різновиди блогів.

 • Дякую за доповнення. Ну тоді ще можна додати:

  4. Сплоги – блог, який розміщує у себе інформацію з інших блогів (з посиланням на першоджерело чи без нього) без жодних змін. Орієнтований тільки на підвищення кількості відвідувачів.
  5. Аудіоблоги – блоги подкастерів.
  6. Відеоблоги…

  До речі, як на мене, блог про блоги – це все-таки один із різновидів тематичного блогу. Бо якщо це окрема категорія – то тоді в класифікацію слід включати і блог про політику, блог про менеджмент, блог про маркетинг, блог про метеликів та ще багато чого іншого…

  Не лінуймося, продовжуємо додавати нові категорії. Якщо їх буде достатньо – то можливо через тиждень-два викладу новий пост, з уже повною класифікацією. 😉

 • Так, а фото (аудіо, відео) блоги це і є ті самі тематичні.

 • Ну фото (аудіо, відео) – це радше форма, а не тематична ознака. Фотоблоги, наприклад, частіше бувають особистими, ніж тематичними. Аудіо – частіше тематичними, ніж особистими. І т. д.

 • О, форма – це якраз те слово.

 • The Lex

  Панове, але ж у вас – Web 2.0! Категорії усілякі, хмаринки тегів, уся така інша ф… 🙂 “інструменти web 2.0” – хіба не може бути один і той самий блог розділений, скажімо, категоріями просто на всі оці перелічені “типи”? Ну, хіба за винятком так званих “сплогів” – у них ціль створення геть інша і по суті вони самі є “окремим інструментом” ніж “окремим блогом”.

 • “…хіба не може бути один і той самий блог розділений, скажімо, категоріями просто на всі оці перелічені “типи”?”

  Звісно може! Це і є приклад восьмого у переліку типу (який, по-суті, зустрічається найчастіше) – змішані блоги.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.