• g_i

  так, на високих рівнях бізнесу або існує просто монополія, або таємна змова на олігополістичному ринку, це однозначно..

 • Молодець! Так тримати! Сподіваюсь колись ця істина дойде і до наших політиків(((

 • g_i

  та..
  до політиків давно все дійшло…

 • В укрблогосфері поки нема конкуренції, є тільки партнерство та сусідство. Але може, скоро буде і змагання 🙂

 • Змагання – це чудово. Люди, які грають у шахи – також змагаються. Але на відміну від кривавої конкуренції, їхня гра не несе у собі бажання знищити суперника. Окрім того, змагальний елемент може сприяти вдосконаленню самих блогів. Я наприклад, зараз із радістю спостерігаю, як зростає мій блог у рейтингу top bloggers. Це також своєрідне змагання 😉 Але абсолютно беззлобне, бо я ні з ким не конкурую…

 • Ну, топ блоггерс аналізує хіба кількість відвідувачів, так що це не той рейтинг, який справді відслідковує динаміку популярності. Набагато кращими є показники RSS-читачів, приходу з пошуковиків, місце у інших рейтингах і т.д.

 • g_i

  та не знаю… шось слово “змагання” мені тут не дуже подобається:)
  ну якшо я собі шось пишу, хтось інший шось пише – до чого тут змагання?
  якось не для того, думаю, заводив блог аби сидіти і змагатися із кимось:)

 • ну а яке тоді слово ти вважаєш найвлучнішим?)

 • Можливо гра підійде.. Тому що все наше життя – не більше ніж проста гра..

 • g_i

  я би замість “змагання” сказав “броунівський рух”.
  саме його нагадує мені блогосфера: хто куда, всіх багато, і періодично перетинаються в хаотичному порядку:)

 • це для нас. а для рунету я б сказав бджоли. унюхали щось смачненьке, і давай всі туда валити! потім його розхапують на частинки і несуть у свій дім-блог.

 • Броунівський рух та поведінка рою бджіл (говорячи згаданими у попередніх коментарях метафорами) – це фактично одне й те саме. От тільки дійсно в рунеті (як і, між іншим, у світовій блогосфері) критичної маси блогерів вистачає, щоб “накидатися на смачненьке” і створювати ефект “гудіння” (buzz effect). Нас поки-що ще не так багато (але вже не так і мало)… але скоро й ми будемо поводитися як злагоджені бджоли, які перебувають у стані “броунівського руху”, тільки коли їм не пахне медом. 😉

  Між іншим, бджолиний вулик – це одна із найбільш організованих комаших колоній.

  P.S.: До речі, ви звертали увагу, що buzz-ефекту більше піддаються масові блоги на безкоштовних платформах (типу ЖЖ). Ну наприклад, ляпнув якийсь там політик вчергове необдуману фразу – ось вам і “солоденьки” – про це пишуть у кожному третьому ЖЖ-журналі. Натомість стенделони зазвичай виявляються куди більш стійкими до “зовнішніх подразників”.

 • g_i

  та.. там просто “тіснота” набагато більша. в ЖЖ взагалі.. ну.. там така специфіка, шо твій блог не є окремим собі блогом.
  то вже за визначенням частина якогось соціуму.
  тобто там, фактично, журнал не для того аби вести блог, а для того аби СПІЛКУВАТИСЯ.
  РІВЕНЬ АВТОНОМНОСТІ ТАМ просто нульовий практично.

  плюс – то переважно пости на кшталт “Петро мене вчора відт**хав так-то і так-то, а потім ми пили компот з яблуками. все-таки я дуже люблю його ч**н”.
  і – по 150 коментів:)
  таке, короче..

  я все ж схильний не вважати ЖЖ блогосферою.

 • Потому и нет у нас конкуренции, что некому и не с кем конкурировать. Вы посмотрите кто у нас занимает в Яндексе первую страницу? Конченые политиканы и говноблоггеры.

  Все же украинская блогосфера – это НЕЧТО. Сильно отличающееся от русской.

 • g_i

  ага, ну так – російська блогосфера ЗОВСІМ інша:))))
  боюся, справа тільки в масштабах, а так – все ідентичне.

 • 2 g_i s
  Не все идентичное. Скажем так: украинская блогосфера – это русская некоторое время назад. Но поскольку украинская – это не русская, то есть отличия в развитии.

 • g_i

  думаю, пора визначатись: українська = російська деякий час назад, чи це все ж таки “атлічія в развітії”?

  чи так, чи так, чи і так і так – а вже не “СИЛЬНО відрізняється від російської”)

 • В загальних рисах всі блоги у світі схожі між собою. Всюди є пости, їх, як правило, можна коментувати, автори висловлюють свої думки і т. п. Якщо підходити з цієї точки зору, тоді що українська, що російська, що англійська, що німецька … … можна скільки завгодно продовжувати цей список … блогосфери не відрізняються між собою.

  Але оскільки блогосфера – це все таки люди, які створюють блоги, а не безликі машини – то відмінності є. І проявляються вони у самоусвідомленні. Покажіть мені російського LaSet-a, Хелвіна, Станіслава чи G_i… Таких немає!

  Так, російська блогосфера видається ближчою, бо її не відділяє від нас потужний мовний бар”єр, а велика кількість місцевих блогів ведеться російською мовою… Між нами безліч спільних рис, ми любимо переймати одне в одного інструменти та найкращі практики.
  Але все ж…

 • Гм… І як я пропустив дану статтю. Ну не знаю…
  Загалом – конкуренція існує. Але для тих, хто її сприймає і вважає за фактор. (Це те, в чому я згоден).
  Всі пузомірки – базовані на принципі конкуренції. І загалом якщо ти на перших сторінках – вони мають вагу. Але не настільки серйозно, щоб бути переважаючим фактором.
  Мабуть через саме сприймання конкуренції в нас такий слабкий розвиток інтернет – спільноти.
  Лише пєрвонахів багато і все.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.