• отже блогосфера й далі стрімко розвивається.. Але що мене найбільше розчаровує, так цете що ми постійно когось наздоганяємо. Чому хтось не наздоганяє нас?…

 • Якщо колись навчимося діяти спільно і перестанемо у всіх випадках послуговуватися споконвічним принципом: “Моя хата скраю”, тоді, можливо, заслужимо, щоб і нас хтось наздоганяв…

 • g_i

  та нє.
  наздоганяють тих, які шось ВИРОБЛЯЮТЬ, тобто створюють шось таке, чого раніше не було: це програмне забезпечення, це онлайнові сервіси, це нові ПРИНЦИПИ мережеві.

  ми НІЧОГО не створюємо. наші гарні айтішники працюють у штатах, австралії…
  найближчі кілька десятків років ми ТОЧНО шо не будемо в статусі, коли НАС хтось наздоганяє в цьому плані..

 • В моєму розумінні, коли йдеться про всесвітню мережу – основним об”єктом для наслідування стає взаємодія між спільнотами. Чому світова (англомовна) блогосфера така розвинута? Тому що там багато блогів! Це так! Але не в останню чергу тому, що між блогами налагоджена тісна взаємодія. Зрештою, де, як не у англомовній блогосфері розміщені всі ці сотні (якщо не тисячі)сайтів-рейтингів, рідерів, сабмітерів, ретрансляторів і т. п.

  І що більше інструментів такої взаємодії буде з”являтися у нас (для початку нехай хоч іноземні інструменти почнуть сприймати нас, як щось окреме від рунету) – то більша ймовірність створення чогось нового. А тільки НОВЕ (і тут я цілком погоджуюся з g_i) є предметом для наслідування.

 • g_i

  ну-у-у.. давайте не будемо виривати щось із середовища його функціонування…
  розвиток блогосфери – це не сама собі річ в собі. це є похідна загального розвитку мережі, загального СОЦІАЛЬНОГО становища, розвитку науки, техніки тощо.

  тобто блогосфера – вона не взялася нізвідки… а взялася вона від того, що там мережа, по великому рахунку, розвивалася. що коли я тут і не мріяв мати інтернет – там до нього уже був вільний доступ з кожного навчального закладу, і взагалі – це було ДОСТУПНО.
  віт того, що там загальний технічний рівень набагато вищий, технології передовіші, люди соціально більш зорієнтовані, і саме на взаємодію-спілкування (а не на тотальну політизацію і обговорення на всіх рівнях перформенсів у сесійній залі ВРУ).

  це все не так просто… неможливо розвинути БЛОГОСФЕРУ, а все решта залишити як є.
  так не буває:)
  а блогосфера ІЗ СЕРЕДИНИ не може змінити ті речі, від яких вона є похідною, і які є поза сферою її впливу!

  от якшо, грубо кажучи, буде якись товар, шо казатимуть – от він УКРАЇНСЬКИЙ, значить – козирний!
  чи настане час, шо громадянин україни таки зможе нормально подорожувати світом, а не сидіти тут в блокаді..
  чи коли буде якесь програмне забезпечення яке перекладатимуть З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, а не НА УКРАЇНСЬКУ, чи якесь “залізо” комп’ютерне, чи взагалі ХОЧ ШОСЬ.
  тоді можна буде казати за якісь такі моменти.

  звісно, бувають часом ПРОРИВИ: але для того потрібен РЕЗОНАНС – тобто ОДНОЧАСНА дія якихось зусиль (грубо кажучи) в одному напрямку, сумарна дія яких у багато разів перевищує суму сих зусиль.
  або – потрібен ГЕНІЙ. який шось зробить, попаде “в потрібний час в потрібне місце” – і воно всьо политить мережею.

  ну ось і все.
  думаю, розглянув усі можливості до виходу із “наслідуваного” становища…


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.