• Да украинской блогосферы не существует как класса! Потому как не существует рынка. Китай почему такой вот развитой стал – потому что там есть рынок, реальный. Где можно заработать. Вот сколько может заработать украинец на своём украинском блоге? НИЧЕГО! А среднйи заработок англоязычного блоггера узнать несложно.

 • Я не ставив би знак рівності між можливістю “заробити на блозі” та наявністю “блогосфери як класу”. Звісно – між цими поняттями існує зв”язок, але тільки до певної міри.

  Чи може українець заробити на своєму українському блозі? Принаймні мені відомі позитивні приклади! Почитайте українську “Монетизацію блогу” – там якраз про це йдеться. Розвиватиметься блогосфера – збільшуватимуться і можливості.

 • Відповідь відкритим листом, ага? 😉
  Ніхто нікому ніколи не забороняв використовувати чиїсь успішні методи, але в кожному блозі має бути РОДЗИНКА! Якої я тут ще не бачу… Таке.

 • Точно! Тільки не відкритим листом, а відкритим постом!!! 😉
  А взагалі, у провідних країнах, де рівень проникнення інтернету надзвичайно високий (тобто 10 із 9-ти громадян мають доступ до всесвітньої мережі, а кожен другий – веде блог), наприклад, у Японії, люди взагалі починають відходити від практики коментування і відповідають одне одному просто у постах. От би й нам так…

  А щодо родзинок… Як для двох тижнів існування цього блогу – то її вже встигло помітити чимало людей. Про це свідчить і статистика відвідувань і статистка Feedburner. Вочевидь, вони знайшли для себе “родзинку” і я щиро радий цьому. А ще я радий, що не зважаючи на “відсутність родзинок” – ти все рівно заходиш на цей блог і навіть коментуєш його. 🙂 АГА?

 • …, заходження до твого блогу (і відповідно коментування) зумовлено лише тим, що блоггінг я вже давно вважаю своєю професією, а отже повинен слідкувати за ресурсами даної тематики. А коментую лише тому, що хочу зробити блог краще – підштовхнути до тієї думки, яку я спредаю вже чортзнакілько постів, та безрезультатно.

 • На майбутнє давай обійдемося без уособлених звертань, на зразок: “чувак, браток, креведко” чи як там ще. 😉 За прагнення “зробити блог краще” вдячний. Але поки що твої коментарі більше схожі на наїзди. Маєш конструктивну пропозицію? Пропонуєш спільний проект або акцію. Без питань – я відкритий до співпраці і готовий розглянути пропозицію.

  Фрази на зразок “я не знайшов тут родзинки” або “десь я це вже бачив” – не є конструктивною критикою. А взагалі, щоб не займатися офотопом, такі розмови краще виносити за межі коментарів. Скажімо, в електронну пошту чи ICQ…

 • jarofed, не питання. Як пан побажає 🙂
  Створення “родзинки” має лежати на авторі блогу, а не на його читачах. Читачі це теж потужна зброя, але тут маєш обійтись сам 🙂
  Якщо є якісь питання, претензії, погрози або веселі зауваження – вам в 2сім212083три 😉

 • Тільки не потрібно пересмикувати факти. Я про пораду ні в кого не просив. І якби я не прагнув бути корисним для відвідувачів – то взагалі б не взявся за створення цього ресурсу. Але ти сказав, що не вистачає родзинки, а потім сказав, що хочеш “зробити блог краще”. Ну так – то й так… Але конкретними порадами, а не напівфілософськими розмитими зауваженнями.

  Все, годі, надалі такі повідомлення – тільки через месенджери та е-пошту. Я тобі в аську постукав!

  Коментарі існують, щоб обговорювати конкретний пост, а не дискутувати на “ліві теми”. Надалі подібний офтоп негайно видалятиметься.

 • чудова стаття! вміння словами чи буквами описати те, що бачиш навколо чомусь завжди привертає увагу і допомагає відкрити очі на деякі речі

 • дякую 😉


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.