• Найкращі блоги читаю в гугл рідері, решта у нетвібс.
  всього кілька десятків українських, російських, англомовних…

 • Хм… Цікавий підхід. І що, дійсно зручно розділяти блоги на кілька рідерів? Я, наприклад, свідомо обрав один (на мою думку – найзручніший) щоб не розпорошуватися на кілька рідерів. Хоча підхід цікавий. Може й дійсно варто скидати блоги, які прочитуються в останню чергу у інший рідер…

  А хто ще як читає RSS-фіди?

 • g_i

  я – через фідрідер, тобто офлайн-прогу.
  плюс – експортував з нього всі стрічки в гугл-рідер, але то “на крайняк” – якшо не буде доступа до фідрідера (як запасний варіант)

 • Ну я онлайн-рідери почав поважати саме через їхню вседоступність (незалежність від місця, де ти конектишся в інтернет). А мрія – це читати свій гугл-рідер з мобільного телефона, коли їдеш цілу ніч у потязі (наприклад, в гості до батьків). Все рівно робити нІчого.

  Раніше також користувався Thunderbird-ом – офлайновим рідером. Та й досі іноді заходжу туди. Але тепер більшість фідів читаю все-таки через Гугл.

 • g_i

  так там десь є мобільна версія гугл-рідера, чо не читаєш?

 • Відповідь банальна – тому що поки що не маю мобільного телефону, який би її підтримував і не готовий платити за мобільний інтернет. Але, як то кажуть, не все свій час.

  Офтоп: до речі, у мене акісмет чомусь із глузду з”їхав – фільтрує твої коментарі, як спам. Не порадиш, як можна йому мозок вправити? І чому взагалі це трапляється?

 • g_i

  а чорт його знає.. сам таке зустрічав з тим аксіметом – не подобається йому айпішник чи шо….

 • я читаю через гугл рідер. теж до речі, маю схожу розбивку блогів по папках.

 • а я читаю виключно офлайн ( оперою )
  і завжди з одного місця

  Активність блогів – важка справа
  Скажімо в мене в неопублікованих висить біля 30-ти статей, які я пишу постійно, доповнюючи та коректуючи кілька днів а то й тижнів
  Крім того в мене ведеться ТУДУ списочок, в якому я записую цікаві теми, що приходять в голову із поміткою – треба про це написати – там на сьогоднішній день вже більше сотні пунктів.
  Лише такий плин дозволяє більш менш часто та головне – якісно, формувати статті

  А ще є changelog, список ТЗ для великих статей, планові оновлення тощо…

 • podarok, твій (нічого, що я на “ти”?) метод є просто суперським. вже деякий час теж хочу почати його використовувати, дисципліна і продуктивність праці зростуть, я впевнений 😉

 • насправді до такого методу я йшов довго
  це дісйно складно – тримати себе в руках та дотримуватись якогось плану – хочеться одразу після чогось побаченого почати щось писати і викладати на вебсайт – тіпа наша відповідь Чемберлену.

  Але достатньо після написаного на другий день зайти до себе на сайт і побачити купу помилок, недороблену статтю, або взагалі побитий дизайн через пропущену десь дужку якогось тега і на лічильнику вже 100 прочитань – розумієш, що варто було не спішити і гарно обдумати процес.

  Ти – не проТи 8))

 • щось мао українських. в мене виходить суто стенделонних напевно по 60 записів щодня. а якщо враховувати що вдень не менше тисячі записівв читаю і з 500 завжди залишається. а якщо пропустити зо два дні читання тоді приходиться користуватися кнопкою позначити все прочитаним.

 • Саме тому я дуже хочу суттєво почистити свій рідер і залишити там тільки ті блоги – які дійсно варті, щоб за ними стежили. Зрештою, я читаю рідер, щоб отримувати нові ідеї та інформацію; а не живу, для того, щоб читати рідер…

 • Активність українських блогерів впирається в одну і ту ж проблему українців – загальну низьку креативність. Українці – нація споживачів чужого продукту, насамперед медіа продукту. Своє, та ще й оригінальне має дуже мало шансів… Мейнстрімна нація, дуже залежна від брендів і мало патріотична. Те, про що ви пишете це працює, це правильно, але це не вирішить існуючої проблеми низької медіа продуктивності. Тому… я більше вірю в системні підходи, в якісь громадські рухи, революції, перевибори, нові інформаційні приводи і соціальні струси, які безумовно піднімуть загальну креативність. Доступний Інтернет, спеціалізація блогів,.. все це другорядне.

 • Читаю через гугл рідер, чесно кажучи не бачу сенсу розбивати на кілька рідерів – можна просто створити окрему папку для блогів, які хочеться читати лише інколи й зорнути її, а коли треба переглядати

 • Згоден з Вами. Цілком можна обійтися одним рідером. Так навіть зручніше. У мене ж використання двох рідерів було не усвідомленим рішенням, а радше – склалося історично.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.