• дуже актуальна тема. наприклад, в мене не вистачає часу ні на написання, на на читання, ні на “життя за вікном”. тобто, час є, але не в такому обсязі як хотілося б. завжди доводиться чимось жертвувати. нажаль, поки що, не можу знайти “золотої середини”

 • “Ану ж бо відкладу на кілька хвилин писанину і прочитаю, що там новенького з’явилося на улюблених блогах” – наштувхнуло на наступне: якщо немає бажання писати, то краще почекати поки це бажання з’явиться, ніж змушувати себе щось написати “аби було” 🙂

 • Іноді – так. А іноді – не зовсім! Справа в тім, що “небажання писати” також може носити різний характер. Якщо в його основі лежить відсутність ідеї – тоді краще й справді “відкласти клавіатуру вбік”. Але якщо причиною зіскакування на рідер є банальна лінь (і це при тому, що ви чудово розумієте, про що хочете написати) – тоді вже вибачайте. Із лінню потрібно боротися.

 • як я і передбачила, моя пошта віднесла Вам в спам, довелося шукати Вас у спам папці.
  малося на увазі якраз відсутність ідей. як не крути – але бувають періоди, коли креативність та уява таки стоять ну позначці 0.

 • Бажання писати – це чудова річ, для мене це в першу чергу – можливість чітко відкласти в пам’яті матеріал.
  Друга причина – спростити собі життя та додати кілька хвилин вільного часу, пославши когось за відповіддю на сайт, а не повторювати одне і те ж саме по сто разів.

 • letrodectus, в такому разі, дійсно, краще не писати нічого, щоб не відлякнути цією писаниною читачів, яких доводилось місяцями заманювати на блог натхненними і цікавими статтями))

 • Як на мене, щоб написати щось хороше потрібно спочатку прочитати щось хороше. Так зокрема недавно перечитував “Майстра і Маргариту” і кінці книжки вказано цитати з твору і звідки Булгаков міг почерпнути інформацію щодо них. Людина. що мало читає – мало знає. А стосовно проблеми менеджменту часу (до Jock) – то для мене вона також актуальна 🙁

 • “щоб написати щось хороше потрібно спочатку прочитати щось хороше” – суперова фраза. Можна виносити як епіграф до ще не написаної статті про Секрети успішного письма… 😉

 • а для того, щоб прочитати щось хороше, потрібно, щоб спочатку хтось йго написав. а щоб хтось написав щось хороше, потрібно, щоб цей “хтось” також спочатку щось хороше прочитав)))))
  що було раніше яйце чи курка?

 • ну якщо переводити ведення блогу та написання постів в площину курки з яйцями, то, як на мене, треба старатися, щоб кожен пост був схожий на велику смачну курячу відбивну, в якій є все і курка і яйце. І до якої хотілося б весь час повертатися і відщипувати завжди шматочок смачненького


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.