• слід звернути увагу ще й на те, що з ростом кількості користувачів Мережі зростатиме не тільки попит, а й сама пропозиція. кількість блогів невпинно зростає, і їх кількість в Україні ще досить невелика порівняно з більш продвинутими у цьому плані державами.

  цілком ймовірно також, що від кількості постраждає якість

 • від цього не застрахована жодна сфера, яка активно розвивається. Втім, хочеться вірити, що зі зростанням загальної кількості блогів – буде зростати (можливо не такими швидкими темпами) і кількість якісних блогів. Принаймні, вже сьогодні в Україні є вдалі приклади таких ресурсів.

 • Якщо не докладати зусиль, то успіх сам собою не прийде.
  Приклади то є, але треба щоб їх ставало більше, бо є ризик стати помийною ямою інтернет-відходів. Хоча це найгірший варіант 🙂

 • ну, помийною ямою ми навряд чи станемо, ядерних відходів в інтернеті немає)))

  просто існує давно відома істина: з розпоширенням інтернету, його середньостатистичний рівень IQ зменшується. тому, думаю, зараз якраз укр. блогосфера найбільш насичена більш-менш якісними блогами, бо в зовсім недалекому майбутньому таку “розкіш” матимуть відсотків 40-50 юзерів. зараз же, відсоток саме ентузіастів дуже високий

 • Це й добре що багато ентузіастів. Сподіватимося що ці ентузіасти залучать до блогосфери ще певну кількість, таких же самих ентузіастів.. І що найважливіше, вони підтримають їх. Адже на початку для когось це може бути дуже важливим.

 • g_i

  ну чо “ми”..
  в цілому це все приречене на успіх – це не означає шо конкретно я чи ти приречені на успіх…
  закон великих чисел:)

 • ну я там так патетично “ми” сказав. Типу – “українська блогосфера”. При чому – у її широкому значенні, а не як назва цього блогу.

  Якраз щодо “ми” у конкретному розумінні “я” і “ти” – то тут Хелвін абсолютно правий – якщо не докладати зусиль, то успіх сам по собі не прийде!

  P.S.: І “УРА!!!” – до акісмета нарешті дійшло, що між тобою та спамерами немає нічого спільного!

 • g_i

  о-о-о, аксімету величезна дяка:)))

  та нє, jarofed.. ти зрозумій, я тут не про чисто бізнес кажу.. розумієш…
  от якись блоггєр правильно казав: не пишіть якось “занадто” так і так. мовляв, попсу набагато більше людей слухає, ніж “на любтєля”….

  розуміє, я ось про цей момент.. бо якшо не орієнтуватися на РИНОК, а орієнтуватися на те, шо тобі цікаво і на творчість… то запросто може бути шо тебе ніхто ніколи читатиме не буде. ну, хіба якесь обмежене коло.
  ось про шо я..
  про питання “попсовості” блогів та їхньої унікальності, про контент і реальну незалежність.
  може, напишу про це в себе..

 • поспішив похвалити акісмет. Що типово – твої коменти з посиланням на “пиво” він пропускає, а “монетизацію” чомусь не хоче. Прямо упереджений якийсь трапився, чи що… о_О

  Поки-що я все більше утверджуюся у думці, що реально незалежний блог, який приносить авторові справжнє задоволення – не може не стати успішним. Навіть якщо його читатиме “якесь обмежене коло” – це коло буде для автора набагато важливішим, ніж тисячі відвідувачів, згенерованих трафіком РедТраму.

  Натомість сплоги та ксерокопії чужих творінь можуть стати прибутковими – але ніколи – успішними.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.