• нема логіки

  кожен блоґ на будь-якому двигунці це “just another” блоґ

  особливим його робить не двигунець, а блоґґер! і чи буде блоґ “просто ще одним” залежить тільки від блоґґера, а не WordPress чи ще якогось

 • g_i

  якшо логіки й нема – то є ЕМОЦІЇ:)
  це також важливо))))

 • Я англійської не знаю, та мені здається, мається на уваз іне ще один блог про… , а ще один блог на вордпресі. Тобто, це таке собі підмигування розробників, своєрідні маленькі понти. Та й, мені здається, автор посту перебільшує психологічний вплив дефолтної фрази на блоггера…

 • g_i, особливо емоції важливі в математиці 😉 чи аналітиці … помахав рукати і все

 • LaSet, Mixa, можливо я не зовсім зрозуміло висловився, але малася на увазі зовсім не “хибність” блогу на WordPress. Цей двигунець, як на мене, дійсно найкращий серед CMS, які зараз використовуються для ведення блогів. Малася на увазі неправильність підходу тих блогерів, які попри власну індивідуальність, називають свої блоги: “Ще один блог про … (підставте будь-яке слово)”.

  Іншими словами, те, що допустимо для Вордпреса: “Just another WordPress blog”; зовсім не допустимо для блогера: “Ще один блог про …”

 • Я ще не бачив, дайБог пам’яті, таких, що починалися б з «Ще один блог *». Принаймні, українською. Може наші люди завбачливо це міняють….

  До того ж, підтримую думку про вирваний контекст фрази — мається на увазі ще один блог на вордпресі.

 • g_i

  LaSet-е, ти як ніхто (виходячи з твого блоґґєрського стажу) маєш знати, шо блоґґінґ утотожнювати з математикою чи аналітикою не можна.

  тим більше, шо тема, піднята в пості, аж ніяк не аналітична, і полюбе не математична.
  іншими словами – якщо оцінювати літературу з точки зору математики, то вона получиться чимось геть недобрим.

  крім того, сама аналітика починається з правильної оцінки вхідних даних, із постановки завдання: гадаю, в цьому пості дуже і дуже багато ознак, які свідчать про НЕматематичність та НЕаналітичність запису.
  тож чекати від нього чогось такого, тим більше оцінювати з цих позицій – пряма помилка аналітика.

 • По-моэму, далі обговорювати даний пост – абсурдно. Я не хочу ображати авотра, та подібні пости не несуть ніякої інформаційної цінності і, мені здається, є спробою “продати повітря”, привертаючи увагу словом wordpress…


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.