• g_i

  хм..
  так-то так, але настільки “пахне” всіма цими штатівськими концепціями а-ля “кожен може ВСЕ якшо робитиме то так-то і так-то і ВІРИТИМЕ в свою справу”, шо якось воно…
  ну, не то шоби не викликає довіру – просто якесь воно для мене особисто скомпроментоване:)

  якшо колись аби шось створити треба було йти проти ВСЬОГО і таки доводити, шо ти шось зробив – навіть якшо це визнають через багато-багато років а ти помреш у злиднях..

  то тепер – шо ми маємо? кожному кажуть – ТИ! так-так, ТИ, ти є не звичайний громадянин своєї країни, ти не простий колишній трієчник, ти не просто людина яких іще мільйони..
  ти – ГЕНІЙ! унікальний! твори, роби, ти ОБОВ’ЯЗКОВО доб’єшся успіху, успіх просто неминучій!

  але. людей все більше і більше, а реально успішних людей – не так вже й багато.
  і успішний, наприклад, блоггєр, стає іще успішнішим спекулюючи тим, “як же стати таким самим успішним як я”.
  справа в тому, шо дуууууууже рідко яка людина (для цього треба мати педагогічний талант!) НАСПРАВДІ може розповісти від “а до я” всі аспекти свого успіху.
  і розказати шо, як, коли, чому і за рахунок чого вона стала такою успішною
  вона-то ділиться ЩИРО своїми спостереженнями, спогадами, роздумами…

  короче, всім вже зрозуміло довкола: я не люблю оцю західну “рожеву” модель “американської мрії”, де кожен може стати ким завгодно:)

 • Попросту кажучи, у блогу є два варіанти розвитку. Або він розвинеться, залучить читачів і стане популярним… або не розвинеться, не залучить читачів і не стане популярним! Як на мене, досягнути першого варіанту куди легше, якщо займаєшся справою, від якої дійсно “ловиш кайф”. А інакше не сидітимеш до ночі перед комп”ютером та й взагалі – краще у “Героїв” пограєшся чи підеш нап”єшся під парканом.

  Не можу не погодитися, що існують фактори, які впливатимуть на успіх блогера, не залежно від того, що він робить або не робить. Але, як на мене – це зовсім не причина скласти руки і сидіти бездіяльно. Зрештою, всі ми колись помремо – але це ж не означає, що пора лягати у труну.

  Сьогодні дізнався, що середньостатистичний успішний бізнес існує 12 років. Дуже рідко який бізнес переживає цей час залишаючись прибутковим. Коли людина створює бізнес, вона, мабуть, хоче, щоб він завжди процвітав і приносив їй гроші та задоволення. Але так буває дуже рідко.

  Тому і блог, зрозуміла річ, не буде вічно популярним (хіба що автор навчиться дуже швидко і дуже гнучко міняти модель) – та хіба не означає це, що потрібно робити все, аби досягнути поставленої мети (якою б вона не була)?

 • g_i

  абсолютно не означає шо сидіти і нічого не робити.
  але і казати КОЖНОМУ шо він здатен творити шедеври і стати дуже-дуже відомим – також не варто, бо тоді це вже пахне звичайнісінькою пірамідою.
  де всі посміхаються, і кажуть шо тут просто працювати – і успіх гарановано:)
  я гадаю, взагалі не треба нікого ні до чого спонукати, мотивувати: треба аби людина сама дозріла до чогось і прийняла рішення.

  а не прочитала чиїсь чи то поради, чи то рекомендації – і пішла “творити”, в тому числі і блогосферу)

 • А-а-а. Ти ось про що! 😉
  Ну мета цієї статті радше відмовити людей, які йдуть у блогосферу виключно “по гроші” від їхньої затії, ніж довести КОЖНОМУ, що він здатен робити шедеври.

  А ще, я дійсно вірю, що людина, яка отримує справжнє задоволення від своєї роботи здатна виконувати цю роботу у декілька разів краще, ніж інші (хто задоволення не отримує). А отже – отримувати більшу віддачу.

  ІМХО, майстрами не народжуються – ними стають.

 • g_i

  так-то так..
  я не про то шо ТИ тут на когось впливаєш, скорше от про того ж Стіва Павліну якого ти постійно згадуєш.
  як людина розумна і мисляча ти ж не можеш не розуміти, шо він просто елементарно дає людям те, шо вони хочуть бачити, реально ніколи нікому не допомігши – і має на цьому багато-багато грошей!
  і взагалі – про всякі ресурси про “саморозвитки”, “новітні моделі управління”, всілякі там менеджменти (коли береш будь-яки слово і приліплюєш до нього справа слово “менеджмент”) і ще повно мильних бульбашок, на які просто СМІШНО дивитися, які просто існують аби викликати цікавість, НЕконструктивну цікавість, і – ПОШИРЮВАТИ ці думки далі.

  така собі ланцюгова реакція розповсюдження ілюзій і мізкопромивання простодушним громадянам…

 • ІМХО: Стів Павліна на 20% попсюк, ще на 20% маніпулятор. Але і у нього багато дуже розумних ідей. І якщо вміти “фільтрувати” інформацію – можна виловити ці ідеї і використовувати їх на власну користь. Його я згадую насамперед тому, що за версією сайту Worldwide Success саме він володіє найдорожчим блогом у світі (П”ять з копійками млн. доларів). До речі, з тих самих причин я згадую і про Дарена Роуза.

  Ось щойно зрозумів, що у нашому суспільстві девальвовано значення дуже багатьох слів. Тобто ми розуміємо негативні речі під позитивними словами. Наприклад, той самий “персональний розвиток” чомусь починає асоціюватися із недієвими моделями та бажанням маніпулювати людиною, коли насправді він повинен викликати позитивні емоції. Те саме із менеджментом. Взагалі управління це дуже складний, а водночас – дуже потрібний процес. Але у нашому суспільстві, коли всіх працівників (навіть найнижчого рівня) починають називати менеджерами, не дивно, що значення цього терміну знецінюється. А отже, в Україні вже не модно бути менеджером. Скільки у нас прибиральників, яких називають кліннінг-менеджерами? 😉

  Головне не те, що ми говоримо. Головне те, що маємо на увазі!

 • g_i

  і головне шоб інші мали на увазі те саме шо й ти – бо інакше не буде взаєморозуміння:)


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.