Ще один кумедний недільний пост, який роповідає про 18 ознак залежності від блогу (синдром блогоголіка). Про них пишуть автори сайту Articles Tree. Втім, як це зазвичай буває, у кожному жарті є доля правди. Смійтеся, але будьте уважні: можливо деякі із перелічених нижче ознак притаманні й вам?
1. Ви півночі не можете заснути, обдумуючи тему наступного поста у блог.
2. Ви перевіряєте граматичну, стилістичну та пунктуаційну правильність розміщених статей по сто разів «до», «під час» та «після» публікації.
3. Ви встановлюєте на своєму блозі розширений інструмент аналітики, щоб мати змогу отримувати інформацію про кожен рух ваших відвідувачів: звідки вони прийшли, як вони туди потрапили, куди вони підуть далі, як довго вони залишатимуться там, на що вони натискали і т. п. і т. д. Якщо так продовжуватиметься, СБУ звертатиметься до вас по інформацію.
4. Ви не можете приховати на своєму обличчі дурнуватої посмішки, коли отримуєте коментар до статті.
5. Ви абсолютно реально готові розцілувати і задушити в обіймах кожного, хто залишив схвальний відгук до вашої статті.
6. Ви починаєте називати другом кожного, хто коментує записи у блозі, бо в реальному житті у вас їх майже не залишилося.
7. Ви намагаєтесь залишити коментар у кожному блозі «друзів» хоча б один раз на день.
8. Ви завантажуєте свій блог щоп’ятнадцять хвилин для того, щоб перевірити, скільки відвідувачів зайшло на нього за цей період і чи не з’явилося нових коментарів на ваші записи.
9. На вашій клавіатурі западає не пробіл і навіть не багатостраждальний “Enter”, а клавіша “F5”.
10. Ви реально починаєте хвилюватися, коли ваші друзі не розміщують нічого в блозі протягом кількох днів підряд.
11. Ви вже не чекаєте вихідних з таким нетерпінням, як раніше, адже вихідні – це менша кількість відвідувачів на вашому блозі.
12. Ви снідаєте, обідаєте та вечеряєте за переглядом блогів своїх друзів. А іноді ви забуваєте поїсти, бо занадто зайняті прочитанням того, про що пишуть інші блогери.
13. Ви натискаєте на всі посилання, які розміщують ваші друзі. Швидкість ваших кліків підвищується – і ви горді цим.
14. Список блогів у стрічці вашого RSS-рідера довша, ніж річка Ніл.
15. Коли ви почуваєтесь самотнім і нарешті дочитали всі нові записи у своєму рідері, ви згадуєте про Гугл і починаєте шукати в ньому слово «самотність».
16. Ви готові провести більшу частину свого життя за комп’ютером, з понеділка і до неділі, на Пасху, Різдво і Новий рік, у горі та в радості, аж поки смерть не розлучить вас.
17. У вас розвивається тунельний синдром рук та постійний головний біль, але вам на це начхати. Ви пишете – а отже ви живете.
18. Коли з вами відбувається щось таке, про що можна написати у блозі, ви не можете дочекатися тієї хвилини, коли нарешті сядете за комп’ютер. А до того часу ви забудете про все і будете «писати» свій пост у власній свідомості.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:БлоґоТиждень 18.0 - Blogoreader 2.6 – українська блоґосфера - блоґи, новини, статті, персони ()