• Цікаво, а я у вас є? Чи пана литдибр не цікавить?

 • Звісно є… А взагалі, відкрию таємницю: 90% людей, які коментують “українську блогосферу” є у моєму рідері. 😉

 • marta_8

  Супер стаття! хоча й якась жорстокувата, на мою думку. особливо пункт 4 (це часом не про блог Д*******)? Хотілося б прикладів, але це напевно буде некоректно по відношенню до авторів блогу

 • Дякую. 😉 Якщо я правильно зрозумів, що малося під “Д*******” – то ні, це зовсім не про нього. Тисячі читачів не можуть помилятися…

  А щодо прикладів – дійсно – буде некоректно вказувати на блоги людей, яких я видалив. Але можу вказати три українських блоги, які, як на мене, надзвичайно вдало справляються зі всіма чотирма ознаками – а значить (якщо продовжуватимуть у тому ж дусі) ніколи не зникнуть із мого рідера:
  1)Монетизація блогу
  2)Блогорідер
  3)Укрвеб ІТ Веблог

  Звісно, список можна й далі продовжувати. Але на даний момент серед українських ці три читаю із найбільшим задоволенням.

 • блоги “про все” теж мають право на існування, просто це інша категорія; є тематичні блоги, є “про все” – і читачі є і там, і там (хтось там проводив дослідження…) просто якщо людині подобаються “тематичні” блоги – майже автоматично можна сказати що блоги “про все” вона не любить. чому? хтозна…

 • Я й не говорю, що блоги “про все” не мають права на існування! Кожен займається тим, що йому подобається і приносить задоволення.

  Але покажіть мені хоча б один толковий персональний блог “про все” (без перекосу в бік якоїсь однієї тематики), який би був розміщений не на LiveJournal-подібному двигунці і чия відвідуваність досягала б показників провідних англомовних блогерів (Problogger-a, наприклад).

  ІМХО, блог “про все” – це блог, який може стати популярним тільки якщо його автор – зірка! Візьміть будь-яку всесвітньовідому попсову співачку (Брітні, наприклад) і дайте їй блог. Незалежно від того, про що там йтиметься – блог набуде десятки тисяч відвідувачів. Але не тому, що він такий цікавий чи корисний для читачів. А тому – що його автор – популярна особистість.

 • а я тільки хотів назвати блог якоїсь попсової діви… ^__^ (і таких багато… блоги знаменитостей дуже відвідувані і вони майже всі “за життя” – народ хоче бачити знаменитість простою людиною, що тут поробиш…)

 • Певно, що мого блогу у Вашому гугл-рідері точно немає, оскільки дехто його відносить до серії “про все і ні про що”.

 • мушу визнати: не було…
  уже є 😉

 • Ярославе, на мій блог були переходи з Вашого. Це були Ви чи ні?
  Якщо бували в мене, то наперед спасибі за відповідь на питання: яка Ваша думка, мій блог має чітку тематику чи ні?
  І останнє. Ваш блог у моєму рідері, звісно ж, є. Здогадайтеся самі, про що ще я Вас хотів запитати, але не запитав… :))

 • Олександре, як мінімум один перехід був мій. Мені завжди цікаво, чим живуть коментатори “Української блогосфери”. Думаю, ваш блог має достатньо чітко означену тематику. Принаймні, з кількох переглянутих записів можна зробити висновки про неї.

  В моєму рідері вашого блогу поки-що немає, оскільки політикою останнім часом я не цікавлюсь (для мене щирим здивуванням стало те, що виявляється, кілька днів назад розпалась помаранчева коаліція. Чесно – не знав. Випадково сьогодні дізнався.) Сам факт існування такого блога не може не радувати – адже це свідчить про подальший розвиток тематичної ланки української блогосфери.

  Втім, думаю мені був би цікавий ваш письменницький блог. Заходив на: http://uaps.nekrot.net/ , але на жаль сайт поки-що не доступний.

 • ” Заходив на: http://uaps.nekrot.net/ , але на жаль сайт поки-що не доступний”.
  Це болюче питання: ніяк не доведу його до пуття. Тільки-но відкриється – повідомлю неодмінно.

 • Ярославе, з приємністю дотримую слова!
  Сайт http://uaps.nekrot.net/ нарешті ВІДКРИТО.
  Заходьте, прошу дуже!

 • цікаво. Відразу відчувається “геройське” (від комп”ютерної іграшки “Герої”) оформлення. А сайт на WordPress зроблено?

  Загалом, якщо публікуватимете щось цікаве, буду навідуватися.

 • сайт зроблений на CMS Ukoz
  8)

 • podarok не помилився.
  А публікуватиметься там те, що виходитиме з-під пера Олександра Некрота-письменника (поета-сатирика насамперед). Сайт для тих, кого саме це й

 • …цікавитиме. (Перепрошую, ненароком завчасно кнопочку Submit Comment натиснув.)

 • Мій начебто підходить: http://made-in-ukraine.info/ 🙂
  Але, чесно кажучи, мене тєрзают сомнєнія, чи потрібен розбалуваним інтернет-користувачам блог із всуціль ексклюзивним контентом… можливо, краще вести “змішаний” блог – наполовину унікальний, наполовину “переписаний”?..

 • Цілком підходить. 🙂 Додав до рідера

 • Іван Янюк

  Ось мої блоги, поки не самостійні:
  http://gazeta.ua/bloguser/58087
  http://jetlounge.in.ua/author/ivan-yanyuk/
  Прошу оцінюйте, чекаю на ваші коментарі та зауваження)))


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.