• g_i

  та..
  “западина” – класичний “життєвий цикл” будь-чого (товару, організації…), який малюють студенти другого курсу всіх економічних спрямувань….

 • може й так… диплому економіста у мене немає 😉
  але основна ідея, яку я хотів донести – це те, що сповільнення зростання статистичних показників блогу не завжди є свідченням його безнадійності. Якщо автор все робить правильно, тоді, можливо, він просто переживає період “западини”, після якого знову почнеться зростання.

 • g_i

  ага:)
  а ще може бути шо автор переживає спад після ПІКОВОЇ ТОЧКИ ПОПУЛЯРНОСТІ – просто пік був таким, шо його ніхто не помітив:)

  тут варіантів є дуже багато. як і варіантів різної кривизни оцього графіка.

  себто як завжди: або так, або не так, або іще якось…:)

 • Я також переконаний що як і “горб” так і “западина”(яма) це певні критичні точки у всякому розвитку. Для ями важливо знайти в собі сили вибратися з неї а для гори не втрачати духу коли тебе з неї попруть(і завжди про це думати що тебе можуть поперти). Найкращим положення є підйом, і було б добре якби він був безмежний(тобто ставити перед собої недосяжні цілі, щоб все вище і вище підніматися)

  Тепер про користувачів та аудиторію – також погоджуюся. Набагато більш користі принесе тобі перешіптування з хорошою людиною ніж волання до мільйонів десь на центральній площі якогось мегаполіса (наприлад Львова чи Києва :))

  Усе.

 • marta_8

  Стаття класна, надихаюча, з розряду never give up, але не дуже відповідає назві (ІМХО).
  Все-таки незрозуміло чому саме повільний розвиток є вигіднішим, і вигіднішим від чого – від швидкого зростання чи від падіння. Якщо від другого, то все зрозуміло. А щодо надшвидкого зростання, то хто знає, може саме серед випадкових відвідувачів ти знайдеш найлояльніших читачів (або я неправильно розумію феномен “штучної накрутки”?).

 • а я писав, чому повільне зростання краще,ніж надшвидке. Тому що “воно діє, як своєрідний фільтр: відкидає блогерів, які в глибині своєї душі не готові присвячувати новому хобі достатньо сил та часу”.

  Щодо штучної накрутки – варіантів може бути безліч. Починаючи із якихось внутрішніх технічних особливостей (типу, хакери зламали сайт і написали таке число, яке хотіли) і закінчуючи неякісним трафіком із різноманітних соцмереж.

  Просто в першому випадку це взагалі протизаконно, а в другому – має право на існування, але зазвичай приносить не надто багато користі.

 • marta_8

  Дякую, я дійсно зовсім інше мала на увазі під штучною накруткою..
  що стосується користі, то тоді повільне зростання краще для блогосфери в цілому, а не
  для якогось конкретного блогера..
  Тоді виходить, що для блогера користь тільки в тому, що з першої сходинки драбини легше і безпечніше падати, ніж з останньої?!

 • Ага, правильно вловила думку 😉
  А ще в економіці є багато прикладів, коли невеликі але успішні компанії банкрутували і гинули від надто швидкого зростання. Простіше кажучи, блог повинен бути готовий до надмірних показників статистики. І причин цьому – безліч. Починаючи від технічних можливостей хостингу і закінчуючи психологічними відчуттями самого автора. Тому повільне але стабільне зростання зазвичай краще, ніж стрибкоподібний злет від самого початку. Як кажуть, сильна злива не може тривати довго.

 • Дуже цікава стаття. Ця западина є нічим іншим, як місцем де формуються навички фахівця у певній галузі. Ця западина, це технікум який освоювач нового фаху влаштовує сам собі. Якщо ти його не пройшов – ні про яку продуктивність не може бути мови.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.