• g_i

  О!
  нарешті ти сказав про це. і це дуже радує: бо більшість людей навіть і не задумуються над цим.
  я дуже-дуже радий, шо ти почав розглядати такі моменти – упевнений, скоро дійдеш і до більших глибин ПОПСОВОСТІ ІНТЕРНЕТУ ТА БЛОГОСФЕРИ:)

  а тепер ще задумайся от над чим: я прочитав у тебе в блозі, шо є стільки-то ТИПОВИХ статей шо роблять блог успішним (вроді і про СПИСКИ там було), іще десь прочитаю (а тут в блогосфері всьо як БРЕХНЯ ПО СЕЛІ) – бо один АВТОРІТЄТНИЙ БЛОҐҐЄР (тм) сказав шо так треба робити – і всьо.
  пішло-поїхало.

  всьо стає надто масовим, надто однотипним і надто попсовим.
  думаю, ти тепер трошечки інакше сприймеш отой мій СТЬОБ в статті про 69 – там якраз це і мається на увазі.

 • Невже ти міг подумати, що я серйозно сприйняв статтю про “69”?

  Думаю, тобі буде цікаво почитати мій завтрашній пост 😉

  А взагалі, я дотримуюся думки, що у блогосфері, як і у будь-якій іншій сфері людської діяльності діє принцип: “що задуже – то не здраво”… Я не заперечую списків (чи будь-який інших різновидів статей). Більше того – справді вважаю, що є доволі вдалі інструменти для розвитку блогів, які можуть стати авторові в нагоді. Не як обов”язок! Не як “керівництво до дії”. Ні! В жодному разі! Радше – як вдала практика, яка може спрацювати, а може й ні! Просто блог, вочевидь, не повинен перетворюватися ВИКЛЮЧНО на списки! Хоча навіть це залежить тільки від вподобань автора…

  Між іншим – чим не ідея для тематики блогу? “Блог, де ви знайдете виключно списки абсолютно про все”. Думаю, комусь це також могло б бути цікаво. 😉

 • g_i

  Гадаю, ніколи не треба думати, шо блогосфера – це шось окреме. це просто ще один вияв людської життєдіяльності, а, значить, – тут є все те, шо є і в повсякденному житті:)
  не керівництво для дії??
  от подивися: якшо в тєліку якась дуже-дуже модняцька чувіха бере і смалить цигарку, при цьому каже “не робіть так, це шкідливо!”.
  шо буде?
  правильно: на другий день усі малолєтки побіжуть купувати ТАКІ САМІ цигарки:)
  так само і тут – тут все АБСОЛЮТНО так само:)

  є соціум і є всі закономірності його фурциклювання

 • В мене давно вже визріває ідея статті про здатність людини аналізувати інформацію, яку вона сприймає. Бо, на жаль, дійсно дуже багато людей створюючи собі кумирів, перестають критично аналізувати їхні дії.

  Щодо “модняцької чувіхи” та її впливу на інших. Слід задати собі запитання, хто винен? Чувіха, яка використовує свій вплив? Чи ті люди, які не вміють критично підходити до інформації?

  ІМХО, в усіх цих блогах “гуру”, експертів, спеціалістів, модних авторів і т. п. і т. д. дійсно є дуже багато корисної інформації (багато – це відсотків 20 – 30. Принцип Паретто ніхто не відміняв.). Але й непотребу там вистачає! І якщо кожна п”ята стаття у якомусь блозі реально приносить мені користь – я без роздумів на нього підписуюся.

  Тішу себе надією, що приблизно так само мислять і ті люди, з якими доводиться взаємодіяти.

 • g_i

  от-от:)
  надією тішити себе можна скільки хош – а реальність від того не змінеться)
  клятий паретто всюди правий:)))))

  просто надто все передбачливим стає….

 • з наших з тобою філософських дискусій скоро книги писати можна буде 😉

 • g_i

  книги писати можна, але ніхто не читатиме: надто швидкоплинною є тема дискусій якшо брати вузько в плані самої блогосфери:)

 • Pingback: Якість постів - запорука успіху? | Монетизація блога()

 • g_i

  http://topspiski.com/ – вже є блог.. про твої улюблені списки:)))))))

 • За посилання – дякую. 😉
  Правда не знаю, з чого ти взяв що списки – “мої улюблені”?

 • g_i

  та нє, посилання безтолкове – просто як приклад, там нічо корисного немає:)
  ну як це чо улюблені?
  раз ти таку увагу їм приділив:) пройнявся;)


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.