• Одна з небагатьох статей, в якій майже зовсім немає зайвого тексту, “води”.
  Так тримати.

 • g_i

  я завжди “на автоматі” трекбеки ставлю, вручну може раз чи два додавав…
  шо значить “води”?
  вода може бути ВОДА а може бути ТАЛАНОВИТА ВОДА:)
  у ярослава мені подобається читати “воду” як ти кажеш – деколи вона інформативніша за сам зміст, розкриває цікаву людину і Митця

 • Так, але після сотень текстів на день мозок і без того втомлений, а ще якшо прочитати кілька шматків такої талановитої води, ще не так утомишся. Для чого писати зайве? Таку, як ти кажеш, талановиту воду можна читати у спокійній обстановці, за чаєм) але не в будні дні.

 • Pingback: my.ukrweb.info УКРВЕБ ІТ веблог()

 • Автор забув додати кілька важливих пунктів
  1 – Вордпрес дуже погано працює з трекбеками, бо практично в кожній темі вони відображаються як коментарі, – а це дуже неправильно і бажано виправляти (можливо варто ще одну статтю про це написати – 2jarofed )
  2 – В більшості випадків через трекбеки приходить дуже багато спаму, тому варто час від часу поглядати на premoderation queue і виловлювати звідти корисні трекбеки та прибивати спам.
  3 – Завжди вказуйте на корисних требеках – “не спам”, особливо на глобальних фільтрах, щоб кириличні трекбеки в англомовних ресурсах також стали реальністю, а не фікцією…
  4 – відправка трекбеків “сам собі” – це як анонізм. Для цього існують спеціальні модулі related content

 • дякую за приємні слова і поради. Якщо назбираю достатньо корисної інформації, то можливо й справді напишу ще одну статтю про трекбеки…

 • Навіть дівчина зрозуміла 🙂 Дякую. Обов’язково спробую.

 • Viktor Shkrobot

  А про трекбеки тепер можна було б і написати… Стаття за лінком недоступна ((

 • Які люди :))) З яких пір тебе зацікавили трекбеки?

  Просто Андрій (автор статті за лінком) змінив свій сайт і там всі лінки помінялися. Я виправив посилання. Тепер стаття доступна 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.