• Якщо і доведеться використовувати такі “методи”, то тільки тоді, коли ти вже почнеш падати в статистиці, причому явно не на солому :)))

 • Не думаю, що адекватні вебмайстри свідомо користуватимуться цією можливістю для накрутки. Користі з неї – жодної. Як кажуть: “ні уму – ні серцю”…

  Але ж, з іншого боку, сервіс Browsershots дійсно корисний і зручний. Навряд чи хтось відмовиться від тих переваг, які він пропонує. Тому було б непогано – якби провідні лічильники просто не враховували хости, здобуті таким чином. От тільки, чи можна втілити це на практиці?

 • Pingback: my.ukrweb.info УКРВЕБ ІТ веблог()

 • Звісно, що можна виявити. Для цього усі броузери з яких ведеться перевірка мають надавати мітку про це у User-Agent, а сервіси статистики ігнорувати такі відвідини

 • Наприклад коли я просував свій найперший блог, то мені цей сервіс допоміг “залізти ” в деякі системи. Тому, що “рідна” відвідуваність була тільки 25-30, а там мінімум був 50. Сервіс корисний тільки для ще нерозвинутих блогів

 • хех.
  Пропустив статтю 8)))
  Треба іноді заглядати в архіви…

  Щодо теми – складно виявити накрутку, якщо клієнтська частина веде себе так, як ведуть себе броузери – це практично нереально!


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.