• А мені надзвиайно подобається фіча в Яху-пошуковику, яка дозволяє некоректно проіндексовані та ліві посилання на власний вебсайт позначати як спам – в результаті цього активність та запити від цього пошуковика виросли в 4 рази за останній місяць. Це не зважаючи на “меншу” кількість беклінків з інших сторінок

  На жаль гугль цього немає 8(( Можна лише глобально стерти певну сторінку з пошуку, а це не зовсім те

 • Хм… а я навіть не знав про таку можливість у Яху. Можливо тому, що майже не користуюся цим пошуковиком… Треба буде дослідити.

 • добрий день, чомусь вже не вперше, не можу перейти з Вашої RSS стрічки на потрібний мені запис, тобто коли хочу почитати повну статтю в окні браузера,клацаю на посилання , відкривається окно з Вашим блогом, але пише що запис не знайдено (використовую FeedReader 3 ), тому приходиться заходити власноручно, здається щось з срічкою не те, тому що з іншими стрічками такого не буває. Пробачте, за мій український…

 • хм… я гуглрідером користуюся, а з ним проблем ніколи не виникало. Спробую поставити собі цей FeedReader. Може справді якісь проблеми з відображенням RSS-стрічки у ньому… В будь-якому разі, дякую, що попередили.

 • так, мабуть це не найкраща прога для читання, але вона була перша та й якось мене влаштовує, хоч і є маленьки незручності, і давно хотів сказати, що постійний Ваш читач і захоплююсь Вашими постами

 • дякую за схвальний відгук. Мені дуже приємно. Буду й надалі докладати всіх зусиль, щоб на цьому блозі Ви завжди могли знайти для себе щось цікаве і корисне.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.