• Вперше натрапив на анекдот про блоґґерів, респект 😉

 • В мене взагалі іноді складається враження, що або блогери не смішні, або з них просто бояться сміятися (мабуть, не хочуть нарватися на реакцію – бо ж блогери й самі кого завгодно засміють)… Поки викопав цей анекдот – перелопатив “тонну” англомовного інтернету.

  Сам я вважаю, що блогери – це просто-таки надзвичайно веселі і кумедні люди, що й намагаюся щотижня доводити у рубриці “Смішно”…

 • marta_8

  Дійсно дивно, беручи до уваги величезну кількість анекдотів про інтернет, про блоги і блогерів майже нічого немає. Вирішивши перевірити цей факт, знайшла лише більш-менш смішне відео: думайте перед тим як постити: http://ziza.ru/2007/04/05/bloggeram_dumajjte_pered_tem_kak_postit.html

 • Дякую. Відео не надто кумедне, але мені сподобалося. Щось у ньому таки є! Для тих, кому закачувати відео – накладно, скажу, що в двох словах сенс такий: “розміщуючи інформацію в мережі, пам”ятайте, можливо, вам ніколи не вдастся від неї позбавитися. тому подумайте двічі, перш ніж публікувати пост”…

 • marta_8

  так, відео дійсно не дуже кумедне, якщо дивитися його зі звуком. На роботі у мене немає колонок, тому воно здалося смішним. Але можна втішатись тим, що воно хоч повчальне.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.