• Цілком погоджуюсь з тим, що вміння аналізувати є одним з найголовніших у сучасному світі, хоча й у минулому гадаю воно не було зайвим.
  А буквально сьогодні впевнився у цьому на власному досвіді.
  Вирішив передивитися власне життя. Як би глобально це не звучало, але саме житя, все чи займаюсь, присвячую свій час. І приблизно за годину зміг все привести до ладу, і спланувати завтрашній день. А все завдяки вмінню аналізувати:) Тепер розумію, що 3 роки шахів дають про себе знати. Я тоді не просто переставляв фігури, а вчився аналізувати і відповідно планувати.
  Дякую за цікавий пост!

 • Це вам дякую за відгук і ще один приклад, чому вміння (а головне – бажання) аналізувати інформацію стає ключовою навичкою сучасних людей.

 • marta_8

  Пост дійсно цікавий, але тема занадто філосовська і неоднозначна. Мені здається, що фільтрувати інформацію звісно потрібно, але вміння і бажання аналізувати інформацію далеко не гарантують правильних висновків. Взагалі, це тема не для коменту чи посту, а для філофської розмови віч-на-віч за бокалом пива. А стосовно небажання кидатися з даху висотки – це інстинкт самозбереження, а не вміння аналізувати інформацію.

 • Цілком згоден що до всього що тобі приносять на тарілочці треба ставитися скептично, і добре подумати перед тим як прийняти думку(ідею). Нашим небажанню аналізу користуються всяки пройдисвіти задурюючи голови. Так що аналізувати, аналізувати і ще раз аналізувати.

 • в багатьох випадках, коли немає всіх необхідних даних (наприклад, при бажанні проаналізувати політичні програми українських діячів) дійсно складно зробити правильний висновок внаслідок аналізу. Але я говорю насамперед про здоровий глузд та бажання аналізувати інформацію тоді, коли всі необхідні дані лежать на поверхні. Це якраз той варіант, про який говорить Anvar.

  а стосовно інстинкту самозбереження – ну якийсь же божевільний поліз до вольеру з левами в Київському зоопарку, бо вірив, що якщо прочитає їм проповідь – то вони йому “поклоняться в ніжки”… Але сталося те, що й мало статися…

  Не варто недооцінювати силу “промивання мізків”… Як на мене, єдиний спосіб боротьби з нею – це застосування логіки та аналізу.

 • дуже перекликається із статтею Влада Князєва “О пользе вопросов”

 • Дякую за те, що наштовхнув мене на новий ресурс. Раніше не доводилося стикатися із цією статтею. До речі, якщо комусь цікава стаття, про яку говорить podarok, то вона знаходиться тут.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.