• Тему розкрито, коментарі зайві.

 • Не можу не погодитись з автором. Наведу приклад даного блоґу. Читаю усі статті, але дуже рідко залишаю коментарі. Одна з причин – відсутність приводів для дискусії і відсутність запитань до автора, оскільки і так усе зрозуміло. А писати “+1” якось не звик 🙂

 • g_i

  ну раз коменти не показник, то вже поділися шо ти вважаєш за показник!

 • наразі для мене найбільшим показником цікавості блогу є сумарна оцінка його підписників + відвідувачів. Думаю – це куди більш показовий критерій, ніж кількість коментарів.

  При чому підписники, мабуть, навіть важливіші, ніж відвідувачі. Адже останніх можна нагнати через соціальні мережі та новинні сайти, а підписуватися на блог будуть тільки ті люди, яким він справді цікавий.

 • g_i

  не знаю.. багато спірних питань викликає така математика.. цю тему також треба десь собі занотувати аби промити їй кісточки десь при зустрічі:)

 • обов”язково. Взагалі, як на мене, ідеальних показників, немає. Втім, загальний їх набір допомагає виробити більш-менш правдиве враження про блог…

  До речі, якщо все буде гаразд – то десь всередині-наприкінці квітня буду в Чернівцях 😉

 • g_i

  о-о, чудово!
  ОБОВ’ЯЗКОВО давай знати!!!


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.