• G3D

  Правильно сказано. Початок особливо філософськи очікуєш якоїсь довгої писанини, як мінімум 69 правил ведення блогу, а тут такий облоом. Всього два способи вирішення проблеми. Оригінально, просто і несподівано. Скажу що ти мене особливо порадував сьогоднішнім постом. Сподіваюся що автор 69 правил ведення блогу не образиться, адже цей приклад застосований тут не як непотрібність, а як показник міри, об’єму, кількості. =)

 • Дякую за відгук! 😉
  До речі, автор статті про 69 правил ведення блогу (якщо ми з тобою одного й того ж автора маємо на увазі) написав свою статтю для того, щоб висміяти тенденцію до тотальної схематизації та спискізації (мій власний термін – від слова список). Так що він точно не образиться, я впевнений… 🙂

 • Так-с…я так і знала, що треба було бігти на кастинг гурту “ВІА ГРА”…))))))
  стала б популярною (ну десь на місяць, але як показує досвід – цього досить:)…%))))))

 • Не всяка популярність однаково корисна :))))))))))))

 • marta_8

  та ладно, популярність “ВІА Гри” дуже навіть корисна. Ну хто б з чоловіків відмовився б почитати блог Брежнєвої чи Грановської )))

 • Думаю, таких безліч!!! Я, наприклад, точно не читав би. Бо навряд чи це було б цікаво чи принесло хоч якусь користь. Інша справа, що знайшлися б десятки тисяч тих, хто читав би!

 • Ігор Манн тоді сказав, що я буду його сварити 🙂
  і я таки думаю, що на коментарі хоч іноді треба відповідати – інакше блог просто непотрібний

 • Повністю з вами згоден, Ольга! І до речі – дякую за презентацію. Вашу доповідь на форумі я тоді також мав нагоду почути.

 • так, я дуже вдячна за Ваш схвальний відгук на management.com.ua, Ярослав 🙂 таки багато в залі було людей, яким не дуже треба було говорити про основи 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.