• g_i

  Хм..
  Ярославе…
  І ти почав кидати лінки на Лєбєдєва?….

 • завжди було цікаво, чому на того гуру російського дизайну так багато лінків і всі так натхненно ними розкидуються. Може й не повіриш, але зрозумів я це вже після того, як кинув лінк.
  В принципі, виключно задля експерименту – мені сподобалося.
  Правда, було б цікаво дослідити, наскільки якісний трафік йде з його сайту???

 • g_i

  Я вже давно знаю чому всі розкидуються лінками на нього – тільки не кажи шо не бачив цілої серії в різних блоґґєрів статей (або, якшо брати аналогію з коментарями однойменними, то “гівностатей”) на кшталт “КАК ПРАВІЛЬНО ССИЛАТЬСЯ НА ЛЄБЄДЄВА”!

  Я свідомо ніколи не ставив лінка на нього – це трошки протирічить моїм деяким… навіть не знаю як назвати.
  Дешо здивувався, коли побачив на нього лінка тут у тебе, таки ДУЖЕ здивувався:)

 • Звісно бачив!!! І статті “Как правильно ссылаться…”, і самі посилання. Просто не знав, навіщо. А сьогодні, коли побачив зворотній траф із його сайта: зрозумів, в чому річ. Тільки й досі не зовсім розумію, чому це тебе здивувало.
  По суті – це автоматизована система обміну лінками. Щось на зразок плагіну топ-коментаторс і т. п.. Принаймні я особливої сутнісної відмінності не бачу.

 • Pingback: Дизайн чи контент? 7 аксіом створення сайтів | Blogoreader – українська блогосфера та інтернет - блоги, новини, статті, персони()

 • Справді дизайн вирішує дуже багато чого, так що треба малювати і наповнювати свої сайти якісною інформацією.

 • Tukip

  Дизайн вирішує дуже багато!


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.