• Я знайшов себе як автор-литдибрист, який часто з іронією і сарказмом розповідає про життя. Може, саме тому мене обрали мої читачі? 🙂

 • Якщо ти отримуєш від своєї справи задоволення, а окрім того – тебе цікаво читати і навколо тебе гуртуються лояльні відвідувачі – то про що ще можна мріяти? Вітаю!

 • g_i

  чого про форекс??
  про БРІТНІ СПІРЗ!!!

 • Але все рівно існує тематика для широкого кола читачів, а існує – для вужчого%) Ось блоггери і обирають ту, яка ширше%)

 • g_i, ну, форекс, це більше для контекстної реклами. Чув, що форексівські рекламні повідомлення дуже дорого коштують. Та й рекламодавця на такий сайт якщо зловиш – він буде чимало приносити. А якщо виключно під сапу – тоді згоден – Брітні Спірз підійде!

  Ms. Brightside, далеко не всі блогери обирають ту тематику, що “для ширшого” кола читачів. Як на мене, розмір аудиторії не повинен бути першочерговим критерієм при виборі ніші. Звісно, якщо ви не надто її завужуєте.

 • Блог – це особистість, яка його веде (або група осіб). Однозначно! І якщо блогер пише про те, до чого ДУША НЕ ЛЕЖИТЬ, – успіх йому не загрожує.
  А цей пост, я сподіваюся, хоча б когось застеріг від такої помилки.

 • Я думаю, якщо тебе цікавить декілька різних напрямків, чому б не відкрити декілька блогів, по одному на одну тематику. Зараз я працюю над блогом “Денежный поток” (http://cashflow.lutsk.ua). До кінця року планую відкрити ще декілька ресурсів, але іншої тематики. Взагалі така практика, де ведеться декілька блогів позитивно впливає на індексацію ресурсів та просування у пошукових системах. Але монетизація ресурсу – це завжди одна з найголовніших задач.

 • freedomcg, я б не був таким категоричним на рахунок того, що “монетизація – це завжди одна з найголовніших задач”, але в цілому повністю з вами солідарний! Якщо є кілька різних напрямків, які вас цікавлять, тоді є сенс відкрити кілька різних блогів. Сам завжди так і робив.

 • Ентузіазмі – це абстрактна категорія. Мені більше до вподоби ентузіазм підкріплений фінансовою винагородою. Ведення блогу – це ніщо інше, як повний ентузіазм. Це хобі. А як казав відомий бізнес-тренер Бодо Шефер: «Потрібно перетворити хобі на бізнес!». Тільки в такому випадку людина може заробити великі гроші.

 • freedomcg, ну тут залежить від людини. Наприклад, я також вважаю, що блоги, як хобі, можуть бути чудовим бізнесом і тому цілком і повністю вас підтримую. Але при цьому знаю людей, для яких блоги – це діяльність, яка не приносить грошей. Звісно, у них є інші причини, через які їм цікаво займатися блогами. Але ці причини не стосуються фінансів.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.