• g_i

    http://povnyi.bezpredel.com/?p=1089 – ЗАПРОШУЮ до флеш-мобу:)

    А щодо Лук’яненка…
    ДУЖЕ люблю його творчість, надзвичайно. АЛЕ – мені здається, що ведення блогу настількі відомою людиною має свій зворотній бік медалі..
    з одного боку – так, дійсно, ближче до народу (навіть радиться частенько що і як закрутити, запитує в народу деякі слова з професійного сленґу чийогось коли треба використати, викладає окремі глави своїх ще не виданих книжок, ну і, звісно, звичайний литдибр…)

    а з іншого – в деяких моментах людина не може не постати як просто людина, мало того, і зовсім не з таким глибоким мисленням як здається читаючи його твори..
    добре пам’ятаю як він підтримав “Я НЕ ПАКУПАЮ ЕСТОНСКІХ ТАВАРАВ”, і як взагалі деколи настільки лоховато висловлювався за політичну обстановку, нюанси міжнародних відносин..

    просто як ти літератор – то не лізь до інших сфер, бо елементарно зганьбишся, і це неминуче: бо не можеш бути одночасно профі в усьому.

    так що таке-от з лук’яненком)

  • Згоден з тобою – людина, яка виявляє особливі таланти у одній сфері – може виявитися абсолютним невігласом у іншій. Втім не потрібно робити квапливих висновків про людину, звертаючи увагу тільки на її слабкості. Так, Лук”яненко цілком може бути круглим нулем у політиці, але від цього його авторитет, як письменника-фантаста, ані на йоту не меншає.

    Я, до речі, також у свій час захоплювався творами Сергія Лук”яненка. А по його “Лабіринту відображень” та “Фальшивих дзеркалах” навіть реферати писав. Досліджував художній простір…

  • g_i

    ну..
    так, висновків не потрібно робити. але тут питання навіть не в цьому, шо він “не шарить” в чомусь.
    а питання в тому, шо він свою думку висловлює ПУБЛІЧНО, а його читає ДУЖЕ багато народу!
    ось в чому біда – думка людини настільки авторитетної може запросто стати прикладом до наслідування, тому треба бути з такими публічними виявами дуже обережним

  • Лук’яненко мені подобається, хоча далеко не всі книги. А поради, як на мене, більше для підйому настрою, хоча “в каждой шутке есть доля шутки”.

  • Цікавий список


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

  • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
  • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
  • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
  • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
  • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
  • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
  • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.