• jin

  Ще є український безкоштовний Хостинг Обыкновенный, користуюсь і topua і ho.ua, у ho – стабільність краща, і про планові роботи на серверах повідоляють поштою, а не у форумі (що для мене зручніше). Чесно – далеко не найкращий хостинг, інколи гірший за TopUa, але інколи кращий. Взагалі треба перелазити на забугорні проекти, зараз мало хто прив’язаний до UA-IX

 • http://hosting.ua/ – найкращий! Можно спілкуватися с супортом через скайп, тариф найдешевший в Україні, та й ua-ix.

 • TopUA має прекрасну стабільність… планові роботи проводяться украй рідко і оперативно – 8 годин за екстремальних обставин, півгодини за нормальних… Є його користувачем
  Серед платних… Теж користуюсь досить дешевим хостингом, але відповіді від техпідтримки годину ніколи не чекав – 3-10 хвилин… ua-ix саме собою

  А узагалі – блог котиться на пси… Таких статей у Інтернеті (і вже навіть друкованій пресі!) – безліч. Який сенс писати про все те саме ще раз – відомо лише автору.

 • 2jin, цілком логічно що TopUA не повідомляє поштою про роботи – це одна з найбезкультурніших традицій наших ресурсів. За кордоном не є нормальною розсилка будь-який листів, якщо без цього можна обійтись… Та й розсилку такого розміру як кількість юзерів ТопУа можна й за спам прийняти…

 • Дякую за посилання на нові для мене хостинги. Особливо – ho.ua. Не знав про його існування.

  Lordie: який сенс писати про “все те саме ще раз” – я пояснив у першій статті рубрики (http://blogosphere.com.ua/2008/03/19/formujemo-svoju-nishu-jakscho-ne-my-todi-hto/). Відверто кажучи, мені не траплялося повної і детальної інформації про покрокове створення окремо встановленого блогу українською мовою. Саме тому я і наголосив, що у рубриці “Створюємо власний блог” навряд чи буде багато нової інформації для людей, які вже “собаку з”їли” на веденні блогів. Просто не читайте їх, якщо ви про це вже й так знаєте.

  Втім, переконаний, для людей, які ще не настільки обізнані у технічних питаннях створення блогів тут буде багато нового і корисного… Моя мета – щоб вони “не відходячи” від цього блогу змогли знайти відповіді на свої запитання.

 • Так само, як вони це зроблять “не відходячи” від ще безлічі інших сайтів?.. Особливо, якщо врахувати, що замість детального опису усього для тих “хто собаку не з’їли”, ви примудряєтесь досить поверхньо усе описувати… Детальніше переглянув ваші критерії відбору хостера – абсолютно не конкретизовано, ніби ви не пишете серію статей з однією метою…

 • …ну на словах їх дійсно “безліч”! Але давайте на конкретиці. Уявіть що я людина, яка хоче створити щоденник на власному домені, але поки-що не маю “зеленого уявлення” що воно таке і “з чим його їдять”. Дайте мені посилання на український ресурс, де покроково вказано, що робити для створення блогу. Починаючи від вибору платформи, хостера і т. п. – і закінчуючи налаштуванням та розкруткою самого блогу. Припускаю, що міг щось пропустити.

  Але коли сам був таким користувачем – відповідного ресурсу я так і не знайшов. Довелося лазити по десятках сайтів і виривати інформацію “по краплині”. Добре, що я знаю англійську та російську. А як бути людям, які не знають?

  Щодо “не конкретизовано” – я намагаюсь дати найважливішу інформацію. Для конкретизації існують коментарі та адреса електронної пошти у контактах. Чим зможу – допоможу. Ви ж розумієте, що написати АБСОЛЮТНО про все – неможливо. Завжди знайдуться люди, в яких будуть додаткові запитання.

 • На конкретиці – людині, що не має (і на 85-95% не хоче мати) “зеленого уявлення” що воно таке і т.д. не слід заводити stand-alone блоґ – вона лише мучитиме своїми проблемами усі можливі форуми техпідтримки… Усі двигунці інсталюються однаково… Є хостинг, є бд. Закачав файли. Запустив. Вказав кілька полей. Готово… Описувати по суті нема чого.
  Стосовно власного домену – той же blogger.com без проблем дасть вам припаркувати ваш домен до блоґу. Скажете, а як же підвищена функціональність та кастомізація?.. Людина, яка буде таким займатись без труднощів зрозуміє вже існуючі матеріали, а у більшості речей в неї не виникне зайвих питань – все елементарно просто. Ми не в ері юніксових хостингів – вже не треба знати консольних команд та мов програмування…
  Поясніть хоча б орієнтовну аудиторію – кому, власне, воно треба?..

 • Я не хочу сперечатися – можливо ви й праві! Роблю це мабуть більше тому, що мені самому цікаво. А щодо аудиторії – я вже говорив: “мені самому страх як не вистачало такого ресурсу”. Чи знайдуться люди, яким це буде цікаво або потрібно? Думаю, час покаже.

 • Таких одиниці і усі вони спроможні самі добути необхідну інформацію… Справді, без суперечок 🙂

 • Теж користувач хостингів TopUA i eomy.net (його російський філіал). Сталево стабільний. Я слідкую за своїм хостом на host-tracker.com – аптайм за місяць 99.88%. Повірте, мало який безкоштовний хост забезпечить такі показники. Нормальна служба підтримки, смачні умови, купа гарних більш-менш розуміючих людей на форумі, які допоможуть ламеру (чи принаймні вкажуть, куди піти). Загалом – для блоґґерського старту цілком підійде. Якщо вже розкачаєшся (і піднаберешся досвіду) – там вже і на платний хост можна.

 • чи принаймні вкажуть, куди піти

  Залік!
  А узагалі, аптайм 99.88 – наслідок DDOS на Fsay… зазвичай – 99.95 та вище… вище ніж у 80% платних хостів, не те що безкоштовних…

 • Lordie, ти ж сам в нас активний форумчанин на еомі – процитований текст спеціально для тебе! 😉

 • Брехня)) Не найактивніший))

 • Якщо вже зайшла мова про хостинг для блогів пропоную завітати на http://central.net.ua . Підтримуються Community Server, WordPress, phpBB, Blogger(цей сервіс дозоляє хостинг на інших серверах).

 • На http://uahosting.com.ua існує автоматичне створення блогу, без необхідності завантаження будь-яких файлів та інсталяції скриптів.

 • Цікаво знати деякі деталі про вибраний хостінг: тарифний план (Unix, Windows, VPS) та інше. Що мінімально треба купити в них, щоб комфортно вести блог подібний до цього?

 • Підтримка PHP, наявність бази даних MySQL – загалом, стандартні для будь-якого платного хостингу речі. А найпростіше, перед тим, як купити хостинг, запитати у підтримки чи запуститься у них сайт на WordPress. Але найчастіше це запитання буває зайвим, тому що 99% платних хостингів мають все для роботи цього двигунця.

 • TopUA, начебто, безпроблемно підтримує WordPress. Принаймні, один пліт (блог) у мене там є (на WordPress, звісно), инша річ, що він допоки зовсім не розкручений, тому навантаження на нього майже немає, й тому сказати, який навід зможе витримати той гостин, не можу.

  Для плоту в підписі використовую ГостПро – http://billing.hostpro.ua/aff.php?aff=941. Він мене підкупив україномовною підтримкою.

 • Подскажите, а как перенести блог на другой хостинг?

 • Якщо блог на вордпресі:
  1. Встановлюєте вордпрес на новий хостинг
  2. Робите бекап бази даних за допомогою спеціального плагіна або інструментів, які надаються вашим старим хосером
  3. Переносите базу даних на новий хостинг.

  Бажано, щоб кодування вашої бази даних збігалося з налаштуваннями нового хостера, оскільки з цим можуть виникнути проблеми.

 • Василь

  Особисто я користуюсь хостингом від http://www.ukraine.com.ua/ Гарнх хостинг, низькі ціни, підтримка через чат.. на протязі 10-15хв з вам відповідають і починають спілкуватись. Для блогу на вордрпесі можна брати самий низький тариф “Домашний” 100мб за 60грн на рік. Для жумлівських апетитів треба брати щось краще. Не має безкоштовних домнів, проте з такими цінами домен купивши всеодно дешевше. Про надійність, за пів року мого користування, збої чи щось інше дуже рідке і не суттєве. Я багато займаюсьхостами і сайтами і можу сказати що цей хостинг має єдиний мінус – обмеження в потіжності процесора. Але це актуально тільки для джумлівських сайтів і при використанні до 4-5% пройцесорного ліміту.
  Тествуваши різні хостинги, повірте такої панеді як у них у вас не буде. Там є статистики про кількість відвідування кожної вашої сторінки, коли відвідували, яке навантаження робила сторінка.
  В загальному, НЕ на правах реклами рекомендую спробувати, принаймі вам дають 3 дні тесту, де ви можете зивати ваш сайт і тестити 3 дні роботу хоста.

 • Дуже дякую за пост а також за рубрику “Як Створити Блог”.
  І рекомендую взагали не прислухатися до таких як Lordie, бо він однозначно не правий, тому детальної інформації справді мало, а зібраної на одному ресурсі майже не має.
  До вас я попав із блогу “Зроби сам”
  Ще раз дякую.

 • grosh

  Підкажіть, будь ласка, чи можна поставити ВордПресс на безкоштовний хостинг ho.ua, що ви про нього скажете?

  до-речі, чудовий блог!

 • Підтримка MySQL в описі є, так що теоретично WordPress повинен працювати. Але такі питання краще уточнювати безпосередньо у хостера, оскільки WordPress створює пристойне навантаження на сервер (залежно від відвідуваності).

  За комплімент дякую.

 • grosh

  угу, спасибі, зараз буду питати)

 • Pingback: Як правильно вибрати безкоштовний хостинг для автономного блога на Wordpress | Українська блогосфера()

 • Чудовий пост. Корисний особливо для новачків,які ще не оприділились, який хостинг вибрати. Автору спасибі!

 • Користуюся українським хостингом http://www.avahost.ua/, всім довольний, проблем поки що не виникало.

 • Кому нужно – зарегистрирую домен .com недорого + бесплатно хостинг.

 • Pingback: Пам'ятка для людини, яка планує створити блог | Українська блогосфера()

 • Snowflake*

  Підскажать будь-ласка, а де можна зареєструвати домен com.ua????

 •  У будь-якого українського реєстратора доменів. Ось два перших, які видає гугл: http://uahosting.com.ua/domain.php
  http://freehost.com.ua/ukr/domain/

 • Snowflake*

  Дякую)))

 • Ирина

  Кращий реєстратор і хостинг-провайдер UH.ua

 • Андрій

  Як на мене Hostinger це дуже хороший хостинг, якщо вам потрібен свйт-візитка безкоштовного варіанту повністю стане якщо ва мпотрібно багато сайтів або ж прогнозується багато трафіку краще викласти 24грн. яких вам стане сповна для зупуску не одного,а на мою думку навіть 3-4 сайтів які згодом можуть приносити вам прибуток тому реєструйтеся Hostinger.com.ua Згодом допоможу з просуванням і рештою питань

 • Оксана

  Оксана
  Ось попробуйте подивитись тут: http://www.webviz.eu/?lang=uk

 • Оксана

  Ось попробуйте подивитись тут: http://www.webviz.eu/?lang=uk

 • Pingback: Як правильно вибрати безкоштовний хостинг для сайту? | Rarenko & Co()

 • Іван Янюк

  Якщо хтось знає киньте будь ласка посилання на надійні безкоштовні доменні адреси, якщо такі ще залишилися)

 • Pavel Sabadash

  Іване, дозвольте порекомендувати Вам безкоштовний хостинг від http://www.zzz.com.ua – нової в україномовному інтернеті компанії, чиї сервери і пакети послуг, згідно з результатами випробувань, кращі за відомі вітчизняні аналоги, в тому числі і згадані вище.

  Підходить для більшості систем керування сайтами, в тому числі тих, що базуються на PHP + MySQL, найпопулярнішою серед яких є Joomla! та WordPress.

  В разі виникнення запитань завжди можна поспілкуватись з адміністраторами хостингу через форум підтримки користувачівhttp://www.zzz.com.ua/forum/ – швидкість реагування адміністрації не може не вражати, не від кожного платного хостингу можливо так швидко дочекатись відповіді.

  Насамкінець, варто згадати, що користувачі zzz.com.ua можуть використовувати як власний домен, так і один з пропонованих безкоштовних піддоменів: *.zzz.com.ua, *.adr.com.ua,
  *.kl.com.ua.

  Творчої наснаги та гарних проектів!

 • Pavel Sabadash

  Можу порекомендувати безкоштовний хостинг від
  http://www.zzz.com.ua

  Підходить для більшості систем керування
  сайтами, в тому числі тих, що базуються на PHP + MySQL. Присутня підтримка
  Wordpress, Joomla.

  Якщо Ви маєте додаткові запитання, то завжди
  зможете звернутись на наш форум http://www.zzz.com.ua/forum/ – відвовімо Вам
  швидко.

  Користувачі zzz.com.ua можуть використовувати
  як власний домен, так і один з пропонованих безкоштовних піддоменів:
  *.zzz.com.ua, *.adr.com.ua, *.kl.com.ua.

  Бажаю вдалих звершень.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.