• Цікавий список.
  Ці блоги найвпливовішими можна назвати хіба в США. Бо там якраз зараз є популярним – чутки про політику, смішні картинки та відео – і це при відсутності гарного дизайну.
  До речі нещодавно Маріо Лавандейра влаштовував у Голівуді вечірку для знаменитостей, навіть у новинах наших показували.

 • Шкода, що автори рейтингу не вказали критерії, за якими вони відбирали блоги. Думаю, могло б бути цікаво!

 • G3D

  Було б цікаво, якби ти Ярославе, склав власний список 10 найвпливовіших блогів УАнету. Таке в майбутньому можливо?

 • взагалі-то це могло б бути цікаво. Але тільки за умови, що будуть визначені чіткі і об”єктивні критерії, за якими блоги потраплятимуть до цього переліку. Та й, чесно кажучи, в уанеті вже є люди, які мають досвід проведення подібних рейтингів. Думаю, їм легше судити, які блоги мають право на високе звання топ-10.

  Максимум, що я можу – це опублікувати суб”єктивний “рейтинг” топ-10 українських блогів, які вважаю найцікавішими. Можливо, колись і напишу такий пост. Але жодної, так би мовити, статистичної цінності він не матиме.

 • G3D

  Але ж з іншої сторони комусь це може бути надзвичано цікаво, мені наприклад. Он мастерпісер захотів і теж свій виклав.. Не кажу що це надзвичайно об’єктивно, але все ж іноді цікаво буває почитати кого і що наші блоггери читають.

 • Я двома руками за об’єктивний український топ-рейтинг блоґів.
  Потрібні лише:
  1. Чіткі, однозначні та зрозумілі критерії відбору.
  2. Голосування проводять за двома схемами: обирають читачі, обирають самі блоґери.
  3. Рейтинг оголошується раз в рік чи півроку.
  4. Зробити декілька “вагових” категорій. Наприклад, найбільш відвідувані, визнані за кордоном (мабуть, англомовні), соціально орієнтовані, ті, які вагомо вплинули на розвиток укр. блогосфери, “прорив” року, тощо.
  5. Голосувати можуть лише зареєстровані користувачі сайту, який проводить рейтинг, тобто, ніяких анонімних голосувань.
  6. Система унеможливлює (або зводить до мінімуму) “підтасовку” результатів.
  7. Виграш: найкраще – грошовий, але для початку можна зробити легше. Ті, хто виграють кожну з номінацій цілий тиждень (місяць, 2 тижні, тощо) “крутитимуться” (маю на увазі розміщення лінків на блоги переможців) на блогах учасників рейтингу безкоштовно.

  Що дає такий рейтинг? Він, сподіватимемося, прискорить розвиток української блоґосфери, заставить укр. блоґерів більш інтенсивно розвиватись, писати не лише на кількість і для пошукової системи, але й для “живої” людини, допоможе новачкам “прорватися” вперед. Плюс (в ідеалі) приверне увагу великих гравцій (як інформаційних, так і розважальних) хоча б раз в рік.

 • об”єктивний український топ-рейтинг – це як-мінімум – дуже цікаво. Якщо раптом знайдуться партнери з досвідом у організації таких заходів. Або, хтось вирішить сам організувати такий ТОП – я з радістю візьму участь. Ну і допоможу, чим зможу.

 • Цікава добірка, дякую. Так, блог це лише засіб, а не рішення. Тому щоб стати успішним блоггером потрібно бути насамперед усмішним промотером, бізнесменом і розкрученою в оффлайн світі особистістю.

 • дуже цікаво та інформативно – дякую!


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.