• Технічний термін даному захворюванню – “зіркова хвороба”. Без коментарів.

 • marta_8

  Дійсно цікаво, чому відвідувачі насправді дуже рідко провчають “зажравшихся” блогерів? За собою помічаю, що й далі продовжую по інерції кожного дня заходити на блоги, від яких раніше була в захоплені. І, судячи по показниках лічильників, не тільки я.

 • як на мене – це просто процес повільний. Спершу ти читаєш певний блог, щодня все більше і більше захоплюючись контентом. Потім розумієш, що блог має для тебе неабияку користь – і підписуєшся на оновлення через RSS. Потім просто стаєш лояльним читачем, відвідуюючи, читаючи, коментуючи, вступаючи у дискусії, тощо.

  Коли контент блогу починає біднішати і втрачає свою цінність – спершу не можеш у це повірити. І перш ніж дійде до “відписування” може минути не один місяць. Адже колись цей блог продукував висококласний контент. А раптом це тимчасові проблеми? А раптом з часом все стане на свої місця?…

 • А може блоґери дорослішають :). У них з’явилась сім’я, можливо діти, сплата комунальних послуг (адже, живуть окремо від батьків), відвідування спортзалу (бо за час блоґування виріс чималий “животик”), відповідальніша посада (можливо навіть керівна) і тому подібне.
  … і з часом для них блоґ не відіграє тієї ролі, як колись, в молодості (особливо, якщо блоґер розуміє, що вкладені сили не повертаються в тій мірі, в якій він очікував в своїх мріях).

 • абсолютно не виключено. Але навіть це, як на мене, не є виправданням “збіднінню” контентної складової блогу. Зрештою, краще взагалі не писати, ніж писати аби-що. І якщо блог набрид – може варто його закрити?

  Втім, я говорю більше, про тих блогерів, які з натхненням продовжують розвиток свого ресурсу. Але при цьому все частіше забувають про “найголовнішу людину” – відвідувача.

 • jarofed каже: “І якщо блог набрид – може варто його закрити?”
  Навіть, якщо в ньому сотні корисних (інформаційно-пізнавальних) постів, які не втратили своєї актуальності 🙂

  jarofed каже: “Втім, я говорю більше, про тих блогерів, які з натхненням продовжують розвиток свого ресурсу. Але при цьому все частіше забувають про “найголовнішу людину” – відвідувача.”
  Це з одного боку. А з іншого: блоґер не має йти на повідку у читачів і виконувати всі їхні забаганки. Може тому, що він хворий, чи тому, що відпочиває в Єгипті, чи тому, що йому саме зараз ліньки або банально бракує часу 🙂 Всюди має бути міра 🙂

 • я не говорю “видалити”, я кажу “закрити”…

  одна справа, коли людина їде до Єгипту і залишає у блозі фразу: “Наступні кілька тижнів не писатиму, оскільки відпочиватиму із сім”єю у Єгипті” і зовсім інша, коли автор регулярно публікує записи до блогу, але не знаходить часу, щоб дати відповідь на запитання чи коментар…

  а от щодо того, що блогер не повинен йти на повідку у читачів – то тут я з вами повністю згоден.

  А взагалі, просто хотілося б, щоб блогери, які стають більш розкрученими і набирають “ваги” залишалися такими ж відкритими, як на початку своєї блогерської “кар”єри”. Хоча можливо насправді це лише мрії…

 • jarofed каже: “я не говорю “видалити”, я кажу “закрити”…”

  Гаразд 🙂

  jarofed каже: “А взагалі, просто хотілося б, щоб блогери, які стають більш розкрученими і
  набирають “ваги” залишалися такими ж відкритими, як на початку своєї блогерської
  “кар”єри”. Хоча можливо насправді це лише мрії…”

  Як на мене, це більшою мірою – мрії 🙂 Ніщо не стоїть на місці. З часом змінюються погляди на життя (в гіршу чи кращу сторону). Тому, мабуть, важко сподіватись, що відношення до користувачів від блоґера-початківця і від визнаного профі залишатимуться однаковими. Хтось відгороджує інших від себе, а хтось стає більш відкритим. Це життя. Тому не варто засуджувати, адже, блоґ – це не обов’язок 😉 А власне бажання.

  Тим більше, не всі визнані блоґери зазнаються 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.