• дякую, треба взяти на озброєння, а то з періодичністю в мене якось туго…

 • В разі виникнення якоїсь ідеї я відразу занотовую її в якості нагадування собі в телефон, що теж дуже-дуже зручно, адже більшість свого часу в будні дні я не проводжу перед екраном.

  Щоправда, я ще не доріс до рівня всіляких там GTD-шних примочок, але…

 • Цікаво так виходить.. В мене зовсім не так.. Мабуть я занадто імпульсивний: ідеї зберігаються без жодних нотатків, чекаючи своєї черги, настрою, додатковї інформації, чи то часу. Або навпаки виплескуються на папір без яких би то не було передумов – прийшла ідея і одразу ж народився запис. Ось саме сьогодні написав вранці один запис у блозі саме таким чином – натрапив на даний ресурс і одразу вирішив, що ось треба, саме сьогодні і саме зараз. 🙂
  Хоча за такі речі розплочуюсь великою кількістю помилок у тексті. 🙁

 • Справді, запис ідей – це найважливіша штука. У мене ідеї виникають у найнесподіваніших місцях. Причому ідеї можуть бути дуже надихаючими, починають моментально розвиватися в голові, а записати ніде =) А коли з’являється можливість записати – пишеться зовсім не те. Це страшна біда. Мені радили GTD, але не думаю що спрацює =) Бо в такі моменти треба сісти і писати, писати, писати.. Така доля видно =)

 • “…ідеї виникають у найнесподіваніших місцях…” – точно вловлено суть! 😉 В мене теж так буває. Добре, якщо під рукою є комп”ютер з інтернетом (чи хоча б телефон з тим же інтернетом) – тоді можна відразу “переслати” ідею собі на пошту, а у зручний час – повернутися до неї.
  За власним досвідом, якщо цього не зробити, то потім можна дуже довго згадувати, про що ж це таке “класне” хотілося написати вдень, і так нічого й не згадати.

  Деякі просунуті блогери користуються диктофоном, щоб записувати ідеї в тих місцях, де доступу до Інтернету взагалі немає. Але це вже для справжніх фанатів.

 • З іншого боку, коли ідея пройде свій шлях формування та достигання в голові, її з легкістю можна втілювати в папері(житті). Мозок слугуватиме таким собі природним фільтром, відсіюючи звичайні ідеї від класних…

 • Практично у всіх одні і ті ж.. м-м-м..заминки. Корисно повчитись на досвіді.
  Щодо періодичності – для мене це напрямок розвитку.
  Дякую за статті!

 • Маєш ваду в відображенні пінгбеків – на свій же сайт пишеш nofollow

 • так налаштовано, що всі посилання з коментарів (і пінгбеки туди ж) автоматом відправляються nofollow. Руки не доходять розбиратися, як це виправити. Але воно не так вже й критично!


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.