• я скоріш відношусь до “ідейних”. Мені так набагато зручніше читати блоги у свому рідері. Якщо стаття не подобається, або вона мені не цікава – то мені не потрібно безкінечно довго прокручувати коліщатко мишки щоб перейти до наступної статті.
  яскравим прикладом можу назвати рсс фід від http://www.smashingmagazine.com – в них віддається повний фід, але оскільки статті зазвичай мають багато зображень – це вкрай не зручно, то повніст його прокручувати в рідері вкрай не зручно

 • чесно кажучи, не бачив ще жодного рідера, в якому б статті були примусово відкритими (розгорнутими на повну довжину). Зазвичай, як і будь-якому поштовому сервісі, перед собою ви бачите лише назву статті. А уже натискаючи на цю назву – отримуєте повний (або короткий, залежно від налаштувань) фід. Якщо користуватися цією можливістю – безкінчено довго прокручувати коліщатко мишки не доведеться. 🙂

 • є таке в гугл рідері? 🙂

 • Як в розсилках, так і в RSS мені більше до вподоби скорочений варіант – вистачає щоб ознайомитись зі статтею, та вирішити, чи потрібно ії читати всю. Правильний початок статі в такому випадку – запорука успіху 🙂

 • Letrodectus: звісно є! Я читаю саме через Гугл рідер!

  GrAndSE: кожен обирає свій варіант. Але у випадку з повним фідом можна прочитати перший абзац і вирішити, чи варто читати далі. А у випадку з коротким, якщо ви вирішите читати далі – доведеться переходити на оригінальний блог, що не завжди зручно.

 • Повбивав би власників повних RSS фідів…
  RSS – призваний зменшити трафік.

 • podarok, не слід бути таким категоричним. В тому то і право вибору, що ніхто не змушує Вас читати такі фіди.
  Особисто я згоден з тим, що краще девчому економити трафік. У самого вдома щось трошки краще за діалап, так ще легкість сторінок, економію трафіка дуже ціню.
  А стосовно повного фіда, після першого абзацу, що мені не сподобався, я могу почати проглядати автоматично і далі, якщо хоча б якась надія на цікавеньке є.. І як не б не було неприємним, однак перше враження не біло помилковим ні в олному випдаку. Хоча, це вже чисто суб’єктивна риса, і мабуть у більшості людей все зовсім інакше.

 • podarok, Хм… цікаво, наскільки збільшить трафік кілька зайвих кілобайт тексту? І хто тратить більше трафіку – той хто читає всі блоги так би мовити “не відходячи від каси” чи ті, хто читає нехай навіть 10% з них, переходячи за посиланнями на сайти власників, де в багатьох випадках додаткові картинки, малюнки і банерна реклама…

  Хоча, як то кажуть, скільки людей – стільки й смаків.

 • Я читаю блоґи, використовуючи Vienna, тому кожного разу, коли я оновлюю свою стрічку, то всі нові пости автоматично вантажаться мені в офлайн.

  Часто буває, же я читаю стрічки перебуваючи офлайн, і яким же гірким буває розчарування, коли натикаєшся на “обрізаний” фід… Ай-я-яй!

 • Я ідейний 🙂
  Ну навіщо читачу моєму читати весь текст далі, якщо він його вже знає або він виявився йому нецікавим? Для заохочення є перший абзац, в якому коротко викладується суть статті. А чи читати далі – то вже вибір читача.
  Тим більше, якщо блогів читається багато і осилювати весь текст не хочеться або не має можливості. Саме тут потрібен скорочений фід.
  А додатки від Feedburner показують, скільки коментарів (чи ведеться дискусія), та лінк для додавання в закладки (якщо зацікавило, а не має часу читати – відкладаєш на потім).

 • Користуюся Google Reader і люблю повний текст, щоб не треба було кожен раз відкривати нову сторінку. Якщо нецікаво зажди можна прокрутити, але я на таке не підписуюся. 🙂

  Що стосується зображень, то це справді дратує. Чомусь ЖЖсти вважають, що під кат сховати достатньо і не користуються ескізами.

 • Pingback: С++ » Плагіни()

 • Pingback: Що таке плагіни та як їх готувати? | Створення блогу на Wordpress()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.