• Розумні та корисні поради. Деякі речі зробити досить і досить складно. Однак, мені здається, що нічого неможливого в бути не може, тому якщо попрацювати, о можно досягти успіху. Кажучи Вашими ж словами: що пишучи до блогу кожного дня, ми тим самим розвиваємо своє письменницьке чуття.

 • До речі, писати кожного дня – особливо дня новачків – дуже і дуже важко. По собі знаю. А, в принципі, в цьому нічого складного немає, лише потрібно дійти до певного рівня самоорганізації 🙂

 • Хіба кількість в цьому випадку переважає якість. – риторичне запитання.

  Писати кожного дня?!? Можна й частіше 🙂 Ідеї не завжди піддаються контролю 🙂

  Тому не заганяйте себе в рамки: треба 7 постів на тиждень, 30 на місяць, 360 на рік 🙂
  Та й зовсім не факт, що після 100 посту ви писатимете цікаві публікації, ніж після 10.

  Блоґування – це не робота, а поклик душі.

 • Згоден! Писати можна раз на день, або частіше, або рідше. Раз на тиждень – наприклад. Кожен автор самостійно обирає частоту оновлення свого ресурсу.

  Я не намагаюсь нікому нав”язати думку, що блог потрібно оновлювати щоденно. Наприклад, українську блогосферу я оновлюю кожного дня. Але це тільки мій вибір. Своєрідний виклик самому собі.

  Чи зможу я протягом тривалого періоду стабільно публікувати записи? Поки-що виходить. І що далі я пишу – то більше переконуюся, що абсолютно нічого складного у щоденному постингу немає. Більше того – це приносить неабияке задоволення!

 • > “Я не намагаюсь нікому нав”язати думку” – jarofed сказав.
  Як і я свою 🙂 Це лише мої судження, які можуть бути помилковими.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.