• Дуже незручно вишукувати цікаві українські блоги у рейтингу Яндекса. Маєте рацію – треба, аби такими дослідженнями перейнялися наші, однак сумніваюся, що вони це робитимуть.

 • Якщо якомусь з українських порталів буде вигідно вести подібні дослідження, то чекати довго не буде потрібно. А до того часу, навряд хтось цим займеться. Хоча було б цікаво отримати якусь інформацію з цього приводу.
  А соціальні мережі, подібні до “ВКонтакте”, як на мене зло 🙂 – чом би не поспілкуватись зібравшись с друзями. Блоги в цьому плані значно кращі: вільний обмін думками, в результаті якого стає значно легше шукати інформацію. Останнім часом всю додаткову інформацію, що стосується моєї роботи я знаходжу саме в різних блогах, а не в літературі чи “статтєзбірниках”, як це було раніше. І знаходжу як на мене швидше, і задоволений якістю отриманого контенту.

 • як на мене, соціальні мережі будуть ще деякий час агресивно розвиватися, оскільки для багатьох людей вони стали замінником блогів. Навіщо вести свою, як її дехто любовно називає ЖЖ-шечку, якщо можна малювати “на стіні” вконтактє? Зрештою, в блогах залишаться тільки ті, хто справді захоплюється цією справою. І це правильно.

  Ну і ще, звісно, суттєво зросте кількість тематичних і професійних блогів.

 • Дуже дивно, що цим ще досі не зайнявся то й же ХайВей, адже хто-хто, а вони повинні були б бути в цьому зацікавлені. Принаймні, мені так здається 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.