• Брюховецький як завжди на висоті. Особливо сподобався останній абзац 🙂

  Хоча нмсд даний пост не зовсім відповідає тематиці цього блогу 😉

 • Стосовно тематики блогу, мені здається, що це все “в тему”.
  Якраз останній абзац мені не дуже сподобався.. А все у світлі слів: “Коли у нас буде чесна політика в міру можливостей, оскільки взагалі політика не є чесним видом занять…” Сказано досить чесно: з такою політикою, мені не дуже віриться в те, що всі отримані від іншомовної раклами кошти підуть на розвиток державної мови.

 • Ха, в тому то і справа. Україна – не Франція. У нас ті гроші з того фонду підуть у кишені чиновникам. Тим більше на такі міфічні заходи, як розвиток мови. Хто це контролює? Хто спостерігає? Крім ЗМІ, ніхто. А гроші і далі йдуть по кишеням. так само з іншими міфічними галузями.
  Треба перерізати потоки грошей у міфічних галузях, а вже потім творити все інше.

 • Погоджуюся з hellveen’ом (“Україна – не Франція”). В Україні інші реалії, ніж в тій же Франції.

  По-перше, серед населення нема одностайності серед простого люду, серед політичної еліти, тощо (і це найважливіше).

  По-друге, всі сусіди Франції, як фізично, так і інформаційно їй по зубах. Вони не спроможні підбурювати французів через засоби масової інформації та й не так сильно можуть тиснути на неї. Чи може на території Франції присутні війська іншої країни, тієї ж Англії чи Іспанії?! Навряд.

  > “Роль держави в питаннях мови має бути чи не вирішальною”
  А як державні мужі можуть захистити українську мову, якщо велика кількість виборців розмовляють російською. Вони ж не наважаться їм перечити.

  Зараз питання мови не на часі. Це питання, яке дозволяє відволікти людей від більш важливих проблем: від неможливості молодим сім’ям купити житло, від корупції, від беззаконня в судах, від розбазарювання державної власності … .

  Тому погоджуюсь з думкою “через покоління люди знатимуть українську” … або втратять її. І це залежить лише від самих людей (від вас, від мене, …), від їх усвідомлення того, хто вони і ким хочуть бути.

 • g_i

  крік ЗМІ?
  а де вони, змі????
  сенсації лиш штампують – і то непрофесійно…


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.