• супер-тема, блискуче розкрита )) дякую ))

 • Влучно. Правда на заході і один блог може принести 1000 $ в місяць без великої праці.
  А в нас, напевно, краще робити блог в якому описуєш свої професійні навики і таким чином рекламуєш себе для заробляння.
  А дял читачів треба писати щось задушевне.

 • Дякую за приємні слова.
  ІМХО – якщо це блог – то він повинен бути для душі. Це не означає, що про можливість прибутку думати не потрібно, але й перетворювати блог на “площадку для прокачки” вочевидь не варто.
  Хоча кожен обирає свій шлях. Може комусь цікавіше “вести” 100 сайтів і з кожним оновленням Яндекса боятися бану…

 • jarofed, комерційні і життєві блоги можна відразу розрізнити:)
  я досить позитивно сприймаю блоги які б вели якісь компанії, котрі, наприклад, роблять вікно, чи криють дахи чи ще щось – де описують про свої новини і здобутки і вирішені проблеми – ось такі і є дял мене нормальними комерц блогами, а не ті що на своїх новинах і рейтингах заробляють гроші.

 • Працюючи з будь-яким проектом в Мережі, ви не уникните пошукової оптимізації. Це як закон природи.Але… ні в якому разі не можна заробляти на своїх читачах, як це приміром робить John Chow. З іншого боку, він – гуру, вчитель, сенсей і від цього нікуди не подінешся, тому його аудиторія і далі залишається з ним. Тут на дябчика грає статус. А Васі Пупкіну таке б точно не “проконало”. 😉

 • і ще: SEO без унікального, цікавого, яскравого контенту – це повна фігня. З цим погоджуються навіть самі сеоністи.

 • все сказане вище можна вкласти в одну фразу: SEO – це інструмент, а не самоціль!


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.