• G3D

  Цікаво. А для українскьї ланки блогосфери хтось таким займається. Було б цікаво прочитати.. 🙂

 • Не думаю, що в УАнеті можна так заробляти. Навіть великі портали, накшталт, Ukr.Net чи не приносять такого прибутку.

 • Думаю, Конспіратор правий. Якщо хтось і заробляє в УАнеті, то суми на кілька порядків менші. Вся справа в тому, що наведені вище ресурси в першу чергу орієнтуються на розмір аудиторії. Україномовним блогам при всьому їхньому бажанні буде дуже важко перевершити провідні англомовні сайти. Аудиторія, м”яко кажучи, скромніша.

 • Та й на Адсенс у нас не розженешся. Мала релевантність + низький CTR у порівнянні з США роблять своє діло. Думаєте, чого найпопулярніші сайти країни – Корреспондент чи Хайвей не кладуть собі Адсенс. Набагато більше приносить пряма продажа реклами та банери.
  Цікава стаття, дякую.
  А з блогерів уанету я думаю, найбільше заробляє Безлімітчик 🙂

 • Просто він, єдиний, хто прямо говорить про свої прибутки. Мало хто ще там заробляє, але мовчить про це 😉

 • Ну а інших таких, щоб багато заробляли безпосередньо на будь-якому виді реклами, я ще не зустрічав.

 • Єдиний спосіб, як на мене, для українського блоґера (якщо звичайно він має хист і вміння до блоґування) заробляти декілька тисяч американських долярів в місяць – це вести свій блоґ однією із популярних в мережі Internet мов. І це зовсім не українська, 🙁 чи російська 🙂 В трійці – англійська, іспанська, китайська. Звичайно трапляються дива, але … навряд. Тому, дорогі блоґери, для помітних прибутків потрібно або вести блоґ на популярній мові, або зробити ще одну мовну версію власного творіння (повторюсь, це моя думка на сьогодні). Це реалії життя. Або чекати поки україномовних користувачів мережі стане значно більше, ніж оприлюднені в УАнеті 6-8 млн. осіб. І навіть при 25-30 млн. ви не зможете розраховувати на ті ж прибутки, що у англомовних чи іспаномовних блоґах.

 • hellveen, я також не зустрічав. Можливо, справа в тім, що дуже багато українців ведуть російськомовні блоги (і заробляють на них)?

  virua, якщо орієнтуватися на AdSense – тоді ти правий! Але якщо мислити ширше, переконаний, ні за якими мільйонами трафіку гнатися не потрібно. Головне якість, а не кількість. І до речі, якщо мені не зраджує пам”ять, деякі російські блогери вже заробляють тисячі.

 • 2jarofed: Залюбки погоджусь з хибністю своїх поглядів і подивлюсь на їх блоґи. Наведи приклади. А то зараз це (“деякі російські блогери вже заробляють тисячі”) лише слова та й ще важливо дізнатись на які теми вони пишуть. Тисячі!? Чого? Доларів чи рублів 🙂

  “… ні за якими мільйонами трафіку гнатися не потрібно…”
  А я про це і не говорю. Думка така: з 100 тис. відвідувачів згадана jarofed “якість” теоретично буде вища, ні ж з 1 тис.

 • А що тут думати? Заходиш на топ стенделон блогів Яндекса і дивишся там першу п”ятдесятку або навіть сотню блогів. Переконаний, що як мінімум половина з них заробляє більше тисячі доларів (не рублів, звісно). А інша половина не заробляє тільки тому, що ніколи не переймалася монетизацією своїх блогів.
  Якщо конкретно і з сумами, то Давидов заробляє на російськомовних проектах 7к доларів, а Маулнет більше 1к тільки на банерній рекламі.

  Щодо якості, можна з тобою погодитися. Втім, якщо сайт орієнтується виключно на якість, навряд чи він гнатиметься за трафіком як самоціллю. І при цьому, маючи 1000 відвідувачів зароблятиме більше, ніж інші зі 100к.

 • >”… якщо сайт орієнтується виключно на якість, навряд чи він гнатиметься за трафіком як самоціллю. І при цьому, маючи 1000 відвідувачів зароблятиме більше, ніж інші зі 100к.”

  Все так і не так. Я натякаю на те, що серед більшої кількості потенційних відвідувачів буде й більша цільова аудиторія. Візьмемо, до прикладу, продуктовий базар. Гадаю, що ви погодитесь з тим, що продавати товар в центрі міста, де кількість потенційних покупців більша, вигідніше, ніж на окраїні міста, де покупців мало.

 • Та це зрозуміло! Я й не намагаюся довести протилежного. Я просто пробую показати, що наявної в Україні аудиторії Інтернету вже цілком достатньо, щоб отримувати вагомі прибутки із сайтів. Головне – підходити до цього процесу креативно. Не AdSense-ом єдиним, як то кажуть…

 • jarofed says: “Я просто пробую показати, що наявної в Україні аудиторії Інтернету вже цілком достатньо”

  Це лише слова.

 • Ну якщо прикладів стенделон блогів, які при відвідуваності 1к – 5к уніків заробляють >1к доларів на місяць замало – тоді так! Це лише слова!

 • Дискусія у вас вийшла у стилі “вірю-не вірю” 🙂

 • Покажіть мені, пане jarofed, серед “топ стенделон блогів Яндекса” хоча б один україномовний.

  2hellveen: А дискуя у нас дійсно виглядає: “я переконаний” – “а де факти?” 🙂

 • Ну на першій сторінці звісно укрмовних не буде, а от далі можна їх і знайти 🙂 наприклад, блогорідер)
  хоча ще невідомо, чи хтось з них шось заробляє.
  можна ще дивитись UA TOP Bloggers, але там половина – ЖЖ.

 • > “хоча ще невідомо, чи хтось з них шось заробляє”
  В тому той справа, hellveen.

 • Так Сергію, про блогорідер я знаю. Пам”ятаю навіть, коли він входив до верхньої п”ятсотки кириличних блогів за версією Яндекса! А це дійсно дуже круто.

  Ігоре, у нас, схоже, якесь тотальне непорозуміння виходить. Я хіба писав, що хтось із українських блогерів заробляє більше тисячі доларів? Покажіть мені це! Навпаки, я солідарний з хелвіном, що може заробляє, а може й ні. А якщо й заробляє – то не афішує цього!

  Натомість, я говорю, що є приклади, коли блог із тисячею – п”ятьма тисячами відвідувачів заробляє пристойні суми. І ці приклади я вже навів. Якщо покопатися – можна знайти ще. Зрештою, в мене ніколи не виникало завдання провести аналітичне дослідження заробітку кириличних блогів.

  Думаєш, український блог не здатен досягнути трафіку >1000 уніків? А якщо здатен – значить всі передумови до заробітку є. Рано чи пізно хтось із цього скористається, якщо досі не скористався. (число 1000 уніків є умовним, бо починати монетизацію можна і з куди більш скромними показниками)

  І зовсім інша справа, що якщо український блог орієнтуватиметься виключно на AdSense – то навряд чи у нього вийде вдало монетизувати блог (в цьому сенсі я з тобою повністю згоден). Хоча ось на останній конференції Google у Києві представники інтернет-гіганта обіцяли, що через рік AdSense в Україні запрацює на повну потужність. Ось тоді можна буде сподіватися на зростання віддачі від цього рекламоносія.

  Ти правий – у англомовних сайтів є куди більші можливості для монетизації (не виключено, що те саме стосується іспано та китайсько-мовних сайтів). Але ж це не означає, що всім нам тотально потрібно перейти на одну з цих мов? Як не означає й те, що потрібно зневіритися і перестати думати про можливість монетизації українського трафіку…

  Взагалі, цей коментар можна окремою статтею пускати. Хоча тема дуже дискусійна – думаю, про неї завжди продовжуватимуть сперечатися. Гроші, як і політика, чомусь дуже збуджують людей. 😉

 • > “Я хіба писав, що хтось із українських блогерів заробляє більше тисячі доларів?”
  Та ні, ви стверджували, що “в Україні аудиторії Інтернету вже цілком достатньо”. Для чого?!? “Певне для хорошого заробітку” – припустив я 🙂

  > “Думаєш, український блог не здатен досягнути трафіку >1000 уніків?”
  Український блог здатен, україномовний теоретично здатен 🙂

  > “Але ж це не означає, що всім нам тотально потрібно перейти на одну з цих мов?”
  Я не акцентую увагу на цих 3-х мовах. Є ще французька, італійська, …, російська. Мова йшла про аудиторію людей, про їх кількість.

  > “Взагалі, цей коментар можна окремою статтею пускати. Хоча тема дуже дискусійна – думаю, про неї завжди продовжуватимуть сперечатися. Гроші, як і політика, чомусь дуже збуджують людей. ;)”

  Погоджуюсь! Тому припиняю доставати адміна цього блоґу 🙂

 • ну чому ж “доставати”? Я завжди відкритий для хорошої дискусії. Особливо, якщо вона конструктивна! Хоча практика показує, що в результаті абсолютної більшості дискусій кожен з опонентів зазвичай залишається при своїй думці.
  Але альтернативна точка зору – це добре!

  Навпаки, я вдячний за можливість поспілкуватися. Блог для мене – це можливість поспілкуватися з відвідувачами. 😉 Так що я завжди радий бачити вас у коментарях…

 • 🙂

 • велика у Вас тут дискусія вийшла 🙂
  зацікавив мене №1 в рейтингу. Дизайн блога – взагалі відсутній, реклами – 0. По ходу заробляє він за допомогою свого дейтінг сервісу, але ж це до блога не має прямого відношення. Хіба що він його розкручував за допомогою блога, але все одно – заробляє він ті гроші НЕ за допомогою блогу (імхо звичайно).

 • 2letrodectus: В дискусії народжується істина 😉

 • Чому Україномовний блог не може мати > 1000 уніків. Ось наприклад cikavo.com повністю україномовний блог. Має вже 2.6к уніків за добу… і адсенс так би мовити працює нормально. правда з кризою відчулися 50% втрат…


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.