• Було малость на початку… 😉 Дві перші. Слава Богу, переріс 😀

 • Мушу признатися, у мене були майже всі. Зараз ніби позбавився. Ось тільки друга час від часу надокучає…
  У цих звичках не було б нічого поганого, якби вони не відбирали стільки часу, який можна потратити на більш корисні речі!

 • > “У цих звичках не було б нічого поганого, якби вони не відбирали стільки часу, який можна потратити на більш корисні речі!”

  Більшою мірою так і є. Хоча не завжди. Наприклад, у випадку, коли блоґ – це ваша єдина робота, чи ви вже на пенсії і не маєте більше нічого до роботу, як, от, блоґ вести 🙂

  Ще одна жартівлива шкідлива звичка – бажання кожного дня (або й частіше) писати пости в свій блоґ 😉 Якщо хоча б день не написав, то вже починаються докори 🙂 Відчувається страх втратити постійного читача 🙂

 • о-о-о! То в мене з цією звичкою справжні проблеми! 😉 правда, я б не назвав її шкідливою.

 • Вона як-не-як забирає у вас час. І не лише, коли пишете сам пост, але й протягом дня, коли ви обдумуєте ідею для майбутньої статті день в день 🙂 А могли б обдумувати те, як приємно здивувати свою дівчину, як вразити шефа на роботі, як поїхати з друзями на велосипедах в парк, тощо 🙂

 • Важко з вами не погодитися. Написання статей дійсно забирає чимало часу. 😉 Але я не жертвую на це час, який повинен проводити з сім”єю чи друзями… Баланс – передусім!

 • Баланс – передусім!

 • g_i

  ой..
  мабуть, таки треба було би деколи дивитися статистику – гадаю, у мене це все навпаки надто слабко розвинено)))

 • ура! Микола повернувся 😉
  мабуть гарно тобі святкувалося, бо щось дуже довго нічого не писав у своїх блогах… і в коментарях.
  а щодо балансу – блог дійсно іноді має здатність схиляти “шальки терезів” у свій бік. але цьому потрібно протистояти. Я вже навіть встиг відчути це на власній шкурі! Після цього не хочеться навіть дивитися в бік блогу. Тому краще не зловживати 😉

 • Увидел у вас кнопка Feedburner есть. У меня тоже есть. Вот мучает давно вопрос, спрошу и вас – исходя из поста: нужно ли показывать всем посетителям количество подписчиков, если да – то зачем?

 • Кожен вирішує це питання по-своєму. Я часто зустрічав підхід: “Поки відвідувачів мало – не будемо показувати. Але як тільки кількість стане більш-менш пристойною – відразу повісимо лічильник на сайт”. Я у цьому контексті вирішив бути послідовним – лічильник висить на сайті з першого дня його створення.

  Навіщо він потрібен?..

  В першу чергу для зручного відстеження кількості підписників самим автором. Ну не заходити ж кожного разу на рахунок Feedburner. Окрім того – лічильник – це ще одне посилання на фід блога. А зайвий лінк на підписку ніколи не завадить. Саме ці фактори спонукали мене до розміщення лічильника на “морді” блога.

 • Pingback: Накрутка - чи потрібно? | G3D's blog v 1.3()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.