• marta_8

  Якщо чесно, ідея Твіттера не здалася мені якоюсь особливою чи захоплюючою, одна з чергових модифікацій соцмереж, які уже приїлися

 • marta_8

  І взагалі, мені це дуже нагадує процес зацікавлення політикою в Україні з 2003 року до теперішнього часу (диплом в мене на цю тему :)))- тобто від майже 100% зацікавленості до такої ж байдужості, чи навіть відрази.

 • Взагалі, якщо мені не зраджує пам”ять, Твіттер був не першим сервісом мікроблогінгу. Але саме твіттер став популярним. Пояснити цей феномен дуже важко. Можливо – вони просто найбільш вчасно вийшли на ринок і захопили увагу аудиторії. При цьому, якщо хтось зараз спробує повторити крок твіттера, навряд чи це йому вдасться!

  Щодо політики – тут мушу погодитись. Нові тенденції завжди приваблюють до себе надмірну увагу. Через деякий час люди, які не готові продовжувати тісно цікавитись феноменом, відпадають і залишаються лише найбільш стійкі користувачі. Саме вони і стануть запорукою подальшого розвитку. До слова, я думаю, що та сама тенденція у майбутньому очікуватиме і блогосферу!

 • Pingback: 10 українських користувачів Twitter, яких варто «зафоловити» (додати в друзі) | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.