• Інколи ідея має перебродити, вистоятися, як вино. Бо слово – не горобець, вилетить – не спіймаєш 😉

  А щоб не забути ідею, її звичайно варто записати. Можливо через день-другий вона вам видасться “бредовою” 🙂 або навіть помилковою: “ляпнув, не подумав”.

  P.S. Хоча не кожному вину корисна витримка 😉

 • в тому то й справа! Архів ідей у мене чималий. А до “паперу” доходить далеко не кожна. Думаю, потрібно буде більш серйозно ставитися до відбору майбутніх тем, а якщо таки відібрав – то змушувати себе сідати за їх оформлення у читабельні тексти!

 • А знаєш(до автора)
  Чому так не варто писАти?
  Скажімо формування певної ідеї може викликати досить немалий інтерес з боку коментаторів і в результаті тема може мати цілковите продовження…
  Для прикладу – той же халявщик HIP в свій час вів уроки по створенню власної теми для вордпреса, закидаючи план наступної статейки і закінчуючи попереднб досить часто на півслові…
  І було цікаво… Зокрема мені було цікаво… І що найважливіше – ніхто не писав, що автор робить щось негаразд..
  НМД – ведення блогу – цілком індивідуальна справа і встановлення рамок чи обмежень – це якраз бідося, яка не дає творити щось унікально-цікаве….
  Приклад – яндексу скормлюєш свої sitemaps, які без спотворень приймають собі всі великі пошуковики, а воно бере та й пише, що в тебе там помилка… Рамки якісь.. заточка під яндекс… Через місяць дозволять, бо дочитають стандарт до кінця, а ти знову бери та й міняй… В Сад!

  Творіть люди.. І не зважайте на песимістів… Песимісти кажуть – гірше вже не буде… Оптимісти – буде.. буде… 8)))

 • Більше того, володіючи певними вміннями по написанню текстів, можна трьома крапками додати статті певного шарму…

 • Знаєш… не буду сперечатися.
  Взагалі, я що далі – то більше переконуюся, що тема тим більше приваблива – що більше свіжа. Якщо прийшла якась ідея – то найкращий час для її втілення – це просто “зараз” (принаймні у моєму випадку). А репозитарій із заготовками статей, що далі то більше перетворюється на такий-собі пул корисних думок… іноді звертаюся до нього, щоб просто освіжити пам”ять.

 • Pingback: Вигорання чи банальна лінь? Будьмо чесні із собою! | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.