• згоден. сам вже давно прийшов до такого ж висновку. та іноді стаються непередбачувані обставини, або ж строки цих самих справ налазять один на один і тоді все йде шкереберть)

 • ” І не носилися, як навіжені, намагаючись встигнути невідомо за чим.”
  От-от, точно що деколи невідомо за чим. Часто ловлю себе на думці, що намагаюсь писати аби щось написати, а не тому що це цікава для мене тема чи я просто хочу розповісти якісь свої думки. Так не можна!

 • g_i

  не знаю..
  ось такий душевний спокій – я жодного разу не спостерігав його під час розумової праці.
  тільки коли працюєш фізично:)
  можливо, це тільки в мене так…

 • Миколо, щось у цьому таки є 😉 Схоже, що від фізичної праці дійсно легше добитися душевного спокою, ніж від розумової…

  Правда у мене іноді бувають стани “душевного спокою” під час розумової праці. Але лише тоді, коли пишу щось дуже довге! Настає щось схоже на нірвану. Пальці наче самі бігають по клавіатурі, а тіло і розум відпочивають…

 • 100 балів за цей пост. Аж за душу взяло. Мабуть, тому, добре знаю, про що пише Ярослав. Про той стан, коли, як говорив Євген Гришковець “часу не багато і не мало, він просто УВЕСЬ”. І ти стільки встигаєш… Мені здається, що тайм-менеджмент – це як дитяча відеогра про вовка, який ловить яйця у кошик: чим вищий рівень, тим більша швидкість і ти як навіжений намагаєшся піймати яйця з усіх чотирьох сторін. Корінь проблеми з недостачею часу мабуть не в відсутності дисципліни або супер-органайзера. А просто в сприйнятті часу, у загальновідомому умінні “бути тут і тепер”.

 • Дякую, Павло.
  Твоя метафора про “вовка та яйця” – це просто супер! 🙂 І найгірше те, що ти не відчуваєш себе у праві відкласти гру і насолодитися спокоєм. Аж поки смажений півень у носа не клюне і ти не зрозумієш, що “щось тут не так – занадто напруженим стало життя”…

 • в місті і селі час біжить не однаково,відчуваю це,приїжджаючи до старих на вихідні


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.