• Pingback: Мінікемпи » Blog Archive » Відгуки про Minicamp May: Social media marketing()

 • Я не зміг прийти (
  тому Дякую вам за звіт)))

 • Подробный отчет, спасибо.
  Что касается дискусии, то она мне не очень понравилась, но есть куда стремиться:)

 • Дан!, Дякую і Вам, що читаєте! 😉

  Артур, читав і ваш відгук про мінікемп. Ви абсолютно праві в тому, що нашому народу поки-що потрібна кількість, а не якість. І це засмучує. 🙁 Будемо сподіватися, що з часом таки щось зміниться! Ну і не без того – самі змінюватимемо! 😉

 • А як ти ставишся до продажних постів?
  Якби тобі запропонували такий, ти б погодився?

 • …це запитання, чи пропозиція? 😀
  Щось у мене сьогодні жартівливий настрій!

  Якщо серйозно, я з розумінням ставлюся до рекламних постів, де чітко і недвозначно вказано, що пост розміщений на правах реклами (звісно ж – їх кількість зобов”язана бути помірною), але зовсім не сприймаю “прихованих продажних постів”. Як на мене – один прихований продажний пост може повністю зруйнувати репутацію блогу.

  До слова, на мінікемпі були люди, які вважають “злочином” і перший тип платних постів (там, де вказано, що він у блозі на правах реклами). Для таких людей “проплачений” = “продажний”.

  Взагалі тема надзвичайно дискусійна. Якщо “влізти” – можна дуже довго “вилазити”. А ти як до таких постів ставишся?

 • Ну так само як і ти.
  Запис обов”язково має бути маркований.
  Але на моєму блозі більше обговорювали сам факт першого платного запису ніж ту рекламу.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.