Людська лінь – це майже непереможна «потвора», яка часто не дає нам змоги здійснити навіть найпростіші плани та досягнути найбанальніших цілей. Саме лінь зазвичай стає причиною того, що ми навіть не починаємо виконувати заплановані завдання.
Але так вже влаштована людина, що при бажанні вона може виправдати будь-яку свою недосконалість. І насамперед – перед самою собою. Адже іншим у більшості випадків байдуже, рухаєтесь ви до поставлених життєвих цілей, чи ні.
Коли йдеться про неодноразово згадувану регулярність написання статей до блогу, автори зазвичай виправдовують скорочення інтенсивності вигоранням та відсутністю хороших тем для публікації. Насправді ж в основі «занепаду» блога часто виявляється саме лінь.
Більшість із нас рано чи пізно стикається із цією проблемою. Я й сам неодноразово помічаю за собою бажання уникнути написання поста, коли і тема і навіть ключові тези давно вже підібрані. Про це, зокрема, згадувалося у статті «Як не варто вести блог».
Але навіть коли наша свідомість видається порожньою і здається, що немає жодних сил для написання вартісного контенту, насправді часто виявляється, що причина такого невтішного стану – банальна лінь.
Хороша новина в тому, що лінь легко подолати.
Дайте собі короткий відпочинок
Прогуляйтесь на свіжому повітрі або подивіться улюблений фільм, або зателефонуйте друзям і сходіть разом до сусідньої кафешки (тільки не зловживайте спиртним). Забудьте на деякий час про нагальні справи і спробуйте максимально розслабитись. Суть полягає в тому, що після короткої (можливо – кількагодинної) перерви, ви матимете достатньо енергії, щоб з новими силами взятися за роботу.
І беріться до роботи
Зазвичай, коли ми скаржимося на вигорання (чи «письменницький блок», як його дехто називає), то насправді маємо справу із власною безвідповідальністю. А якщо у вас є список хороших ідей для публікації, то по-суті немає жодних об’єктивних причин для письменницького блоку. Не чекайте натхнення – мерщій беріться до справи.
Професійні письменники відрізняються від аматорів тим, що вони здатні писати навіть тоді, коли не відчувають достатньої мотивації. Та навіть за собою я неодноразово помічав, що варто взятися за статтю і написати перший абзац (а іноді вистачає одного речення), як натхнення приходить саме по собі. Коли ви починаєте писати – це стає стимулом для підвищення продуктивності вашого мозку і цікаві ідеї починають з’являтися, здавалося б, самі по собі.
Скористайтесь цією порадою, коли писатимете наступну статтю до вашого блогу. Якщо, звісно, це вам потрібно!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:Чи завжди нам подобається те, що нам подобається? | Українська блогосфера ()
Pingback:Боремося з блогерською прокрастинацією | Українська блогосфера ()
Pingback:7 способів розпізнати вигорання та 6 способів його уникнути | Українська блогосфера ()