В той час, коли українську аудиторію все більше та більше поглинає літня розслабленість, яка майже миттєво відображається на відвідуваності блогу, дослідницька компанія eMarketer проводить дослідження перспектив блогосфери на найближчі кілька років. Зрозуміла річ, що я просто не можу не поділитися його ключовими знахідками.
За висновками експертів, блогосфера, яка була створена спеціалістами в галузі інформаційних технологій, сьогодні перетворюється на середовище, в якому знайдеться місце для кожного, починаючи від зірок світової естради та політичних лідерів і закінчуючи школярами, студентами та домогосподарками. По суті блогосфера поступово перетворюється на великий бізнес. І якщо у 2007-му році у США налічувалось 22,6 млн. блогерів (12% від загальної кількості користувачів мережі), то до 2012-го року аналітики прогнозують зростання до 35 млн. (16% від загальної кількості користувачів).
Окрім цього більше, ніж 145 млн. людей (67% від загальної аудиторії Інтернету в США) у 2012-му році будуть читати блоги принаймні один раз на місяць. А це на 51 млн. більше, ніж у минулому році.
Всі ці, а також інші тенденції призведуть до стрибкоподібного зростання ринку реклами у блогах, який вже до 2012-го року досягне об’єму $746 млн., тоді як у 2007-му році він складав тільки $283 млн.
«Важливим фактором зростання даного ринку можна назвати підвищення нішевої орієнтації блогосфери», – відзначив Пол Верна (Paul Verna), головний аналітик eMarketer та автор звіту «The Blogosphere: A Mass Movement from Grass Roots». Так само, як і подкасти, блоги все більше орієнтуються на певну специфічну тематичну аудиторію. Саме тому значна частина демографічного таргетингу (спрямованість реклами на певну аудтирію) над яким не покладаючи рук працюють рекламщики в звичайних медіа, вже зроблена за них.
«Не менш важливим є і той факт, що читачі блогів набагато частіше, ніж користувачі інших медіа-носіїв, помічають рекламу і переходять за посиланнями. А це, у свою чергу, робить їх надзвичайно цінною аудиторією для рекламодавців», – додає Пол Верна.
Такі ось багатообіцяючі тенденції! А у вас уже є власний тематичний блог?
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)