За час існування „Української блогосфери” читачі мали нагоду помітити, що я вкрай рідко пишу про онлайн-сервіси та інструменти (хоч і планую в майбутньому робити це частіше). Втім, сервіс для оцінки та порівняння кількості RSS-підписників Feed Compare вразив мене настільки, що я просто не можу не поділитися із вами цим новим аналітичним інструментом. Підозрюю, що невдовзі він стане одним із улюблених сервісів для блогера.
Майбутню популярність сервісу Feed Compare гарантує недавня відміна можливості переглядати довгострокову (більше, ніж за один місяць) статистику RSS-підписників у FeedBurner. Зайве говорити, що рішення провідного RSS-аналізатора виявилося не надто приємним для більшості блогерів, які звикли відстежувати параметри своїх щоденників за його показниками. Feed Compare покликаний виправити цей прикрий недолік. З його допомогою веб-майстри зможуть не лише відстежити статистику власного сайту більш, як за дворічний період, але й порівняти показники свого блогу з показниками будь-якого іншого ресурсу, підключеного до FeedBurner.
Я тут трішки погрався, спробувавши порівняти показники кількох українських блогів: „Українська блогосфера”, Blogoreader, Монетизація блогу (380971958410) та блог Мастерпісера. Результати можете спостерігати на зображенні, наведеному нижче. Клікабельно.
Користування сервісом – елементарне (як то кажуть: „простіше не буває”). Не потрібно навіть реєструватися. Ви просто вводите ідентифікатори FeedBurner у спеціальні поля (їх чотири) і клікаєте на „Compare”. Ідентифікатор – це унікальна назва вашого (чи чужого) блога у FeedBurner. Скажімо, якщо адреса RSS-потоку „Української блогосфери” виглядає так: http://feeds.feedburner.com/blogosph, – то її ідентифікатором буде саме: Blogosph. З іншими блогами – ідентично. Адреси RSS-потоків, відповідно, можете брати на кнопках FeedBurner-a, розміщених на блогах, які вас цікавлять.
Аналізуйте на здоров’я!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)