Я просто-таки обожнюю натрапляти на статті, у яких власники англомовних блогів розмірковують про перспективи кириличного (на жаль в основному – російськомовного) сектору блогосфери. Нещодавно знову наткнувся на такі роздуми від автора блогу Blog Badly. Прямо-таки „одкровення” Великого Брата! Втім, ознайомитися, думаю, варто!
Перші враження
Зачекайте… А що росіяни вже заробляють гроші в онлайні? Хто їм дозволив?
Безліч російських блогерів хочуть займатися монетизацією
Перейшовши за кількома посиланнями можна зробити висновок, що у Росії існує достатньо блогів із тисячею та більше підписниками (що ставить їх в один ряд із середньою ланкою англомовних блогерів) та доволі вагомими показниками Alexa. Втім, виявити Джона Чоу (John Chow) російськомовного блогінгу так і не вдалося.
Yandex – це російський Google… (без коментарів)
WordPress – найпопулярніша платформа для ведення блогів у Росії.
Саме її обрали провідні російські блогери. Blogger пасе задніх.
Російські блоги про заробіток в онлайні не надто відрізняються від англійських
В них зустрічаються типові записи на зразок: „10 звичок успішного блогера”, „Заробіток грошей з [вставте сюди назву програми або партнерки]”, „5 інноваційних способів просування вашого сайту”, тощо.
Російські коментарі часто виявляються куди більш конструктивними, ніж англійські
Коментарі в російськомовних блогах зазвичай переповнені гумором та свіжими ідеями. Вони кумедні та веселі і куди більш дотепні, ніж англійські.
Така ось незалежна думка англомовного блогера, який вирішив приділити часточку свого часу та енергії оглядові кириличної блогосфери. Не знаю, наскільки вона об’єктивна, але мені було цікаво почитати.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)