• В принципі, думка Заходу про Росію, Україну та й взагалі країни колишнього СРСР кумедна, але не надто приємна для нас. Коли мені десь за кордоном говорять “А Раша! Добром пожалуйста і теде”, то я кажу “Ноу Раша! Юкрейн”. Як не як, Україна – не Росія, а Уанет – не Рунет!

 • Я гадаю, що ми знаємо про них більше, ніж вони про нас. Тому не варто дивуватись з їх обізнаності. Їм начхати на країни в яких мало нафти 🙂 Може це і добре 😉 От, якби нашим сусід не була Росія, то взагалі б не звертали на нас увагу. Тому більшість американців досі живуть зі старими стереотипами, а нащо вчити щось нове, адже там нічого з 1991 року не змінилось 😉

 • Ну вже той факт, що вони намагаються “читати” кириличні блоги (насправді – просто вносять весь текст у якийсь онлайн-перекладач і намагаються вловити зміст із отриманої каші) – заслуговує на повагу! 😉
  А те, що ми знаємо про них більше, ніж вони про нас – не дивно. Все-таки інтернаціональна мова, як не як 😉
  А хто може похвалитися знанням китайської, французької, італійської і т. п. блогосфер???

 • Чи варто писати про те, чого ти не знаєш або знаєш поверхнево?

 • поверхнево написано скажу я Вам…
  Аналізу 0.. Так .. Лише кілька речень про одне спостереження…
  Хоча право на життя – має!

 • Podarok, як на мене цей пост аж ніяк не дослідження і не спостереження, це просто гумор 😉

 • Погоджуюсь з думкою Конспіратор’а: “не дослідження і не спостереження, це просто гумор”.

 • Sweet! You’re at least the fourth Russian/Ukrainian blog to borrow from me 😀

  Keep it coming.

 • Thank you, Max. It`s just the topic of your post, which can`t leave us indifferent. 😉

 • The Lex

  Доречі, що до коментарів “незалежна думка англомовного блогера” цілком має рацію: “якість” пересічного коментара англомовного сектору інтернету вражала ще до розповсюдження блогів – у різних форумах, тощо – а зараз так це просто взагалі як хоча б спробуєш почитати, то потім навіть найтупіші наші “падонки” здаються верхом культури, інтелекту, освіченості, і просто людяності.

  P.S. А хто ж нарешті прикрутить до блогодвижку перевірку коментара на орфографію перед відправкою? Бо надсилати з помилками соромно, а писати чисто – лінь…

 • хм, цікава думка, щодо приєднання до блогу автоматичної перевірки на орфографію. Чесно кажучи, досі жодного разу не бачив реалізації…

  А що стосується англомовних коментарів – все, вочевидь, залежить від блогів, на яких вони розміщуються. Є безліч якісних професійних блогів з не менш якісними коментарями… Хоча й зворотні приклади також існують!


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.