• Ефекту від цих сервісів – 0
  Корисно лише у випадку англомовності для faceBOOK, linkedin, delicious
  LJ – іноді додає кілька відвідувачів з френдлєнт…

  Мильна бульбашка то все.

 • Найбільш крутими генераторами трафіку завжди були є і будуть форуми та конференції, на яких обговорюються схожі теми…
  Також конкретно дають трекбеки та коментарі, але не SEO камєнти, а нормальна жива розмова і вказування в полі вебсайту якраз посилання на схожий контент, або розділ сайту(тег)
  Тоді починаються ефекти доміно.

  А все інше – повний фуфєл.

 • Не виключено. Чомусь мені здається, що цим сервісам попросту не вистачає спрямованості на український контент. Зрозуміла річ, що англомовний блог має куди більші (у тисячі разів більші) шанси потрапити в топ того ж digg-у чи StumbleUpon-у. Ось і виходить, що користь від подібних сервісів для англомовних ресурсів більша. Втім, я б не став так однозначно стверджувати, що для українских блогів її взагалі немає.
  Хоча (і тут важко з тобою не погодитися) людські стосунки завжди були і залишатимуться важливішими, ніж накручування якихось показників у соціальних мережах.

 • Наївно вважати, що буде якийсь світовий сервіс, спрямований на український контент
  Цього не буде ніколи, як би це не було сумно.
  Важливо генерувати коректний англомовний контент для супроводу оригіналів українського контенту, тоді можливий розвиток, але лише в якості “some russian man wrote bla-bla-bla and here is english translation for it”
  Це реальність.
  Приклад – в мене на вебсайті є кілька статей англомовних які є чітко перекладами україно або російськомовних оригіналів. Так ось.. Переклади були написані далеко пізніше написання оригіналу і набагато гірше описані (той же тек uk-UA на сторінках із перехрещуванням великої кількості слів українською) для пошуковиків, але лічильники на статтях вже починають заклинювати перший десяток тисяч переглядів, в той час як україномовна стаття – кілька сотень переглядів… І справа не в мові…

 • g_i

  о-о-о-о-о, то ти особисто схему писав?
  послухай мене, Ярославе, оті соціалки – фігня, а таке мальоване від руки – ЗОЛОТЕ ДНО ДЛЯ ТЕБЕ!!!

  згадаєш мої слова:)
  побільше малюй всякого аткого:)))))

 • Так, і, до речі, це та стаття про Web 2.0, яку я обіцяв викласти 😉

  Щодо соціалок – не вірю я, що від них немає ну зовсім вже ніякої користі. Просто не орієнтовані вони поки-що на україномовний контент! Але нічого – рано чи пізно і наші розвинуться!

  Щодо мальованого від руки – тут мене вже випередили – в англомовному інтернеті вистачає тих, хто малює. 😉 але власне, коли є що намалювати – то чому б і ні? Можливо буду час від часу таке викладати. Побачимо, наскільки це “золоте дно”…

 • Не вірю я в соціальні, коли ці соціальні мережі “про все і нічого”. І не подобаються мені такі речі, як Facebook та його клони. Десь роки з півтора-два тому мене запросили в англомовний Facebook. Завітав і не отримав жодного задоволення. Довго мене намагались затягнути в усілякі ВКонтакте.
  Хоча деякі соціальні мережі контентом можуть принести багато цікавого. Однак, переважно це орієнтовані на певне коло людей мережі. Вони значно менші, однак контент буває значно ціннішим.

 • “Наївно вважати, що буде якийсь світовий сервіс, спрямований на український контент”

  deepmemo.com
  Не знаю, наскільки цей сервіс світовий, але про нього вже багато хто у світі писав і на багатьох мовах.
  І спрямований він у тому числі і на україномовний контент.

  Сподіваюся, це стане у пригоді.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.