• http://blogbadly.com Max Miroff

  Glad you like my posts.

 • http://wedmid.blog.net.ua wedmid

  *Я все-рівно не зміг би написати нічого толкового! Хороше виправдання! Половина світових блогерів користується ним регулярно – і навіть досягає значних успіхів (принаймні їхня совість їх після цього не турбує).
  Таким вже скористався недавно.
  При чому не відносно поста, а до всього блогу.
  Час пройшов і справу відновив.
  Хоча лінь і не була основною причиною, але…
  хвататить, бо це починає вже звучати як відмазка:).

 • http://www.blogosphere.com.ua jarofed

  Ну, головне, як ставитися до “зупинки”. Якщо це “таймаут” для того, щоб переосмислити своє ставлення до блогу та блогосфери загалом – то може так навіть на краще.

  Читав, що ти плануєш тематичний блог робити. Успіхів у твоєму починанні!!!

 • http://wedmid.blog.net.ua wedmid

  Можна сказати, що ы було переосмислення…

  Планую, але коли то буде…
  Спочатку хотів одну тему, але коли визначився з роботою то вирішив почекати.
  Піду з серпня на роботу подивлюся, що куди і може тоді.
  Тим не менше дякую!


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.