• Тема не раскрыта)
  На самом деле существует напорядок больше возможностей работы с внутренними факторами. Может как-нибудь опишу свою “заточку” WP в своём блоге.

 • Ого. Та я й не сподівався, що спеціалісти з пошукової оптимізації знайдуть у цій статті щось нове для себе. Вона радше для новачків, які раніше не задумувалися, що провівши певні внутрішні маніпуляції із сайтом можна досягнути кращої пошукової видачі.

  А про твій досвід налаштування WP, звісно ж, було б дуже цікаво послухати.

 • Новичкам нужно сразу сказать, что seo делиться не только по цветам, но по и по “направлению работ” на работу с внутренними факторами и с внешними. Советую почитать http://www.seoschool.ru/search-engine-optimization-seo/seo-101-on-page-factors.html
  http://www.seoschool.ru/search-engine-optimization-seo/seo-checklist.html http://www.seoschool.ru/search-engine-optimization-seo/wordpress-seo-the-beginners-guide.html для начала

 • P.S. Выйми из спама плиз.
  P.P.S. Что касается моего опыта – есть наработки, но не очень люблю палить темы, ещё подумаю 😉

 • Витягнув. 😉
  Дякую за посилання.
  Що стосується “спалення” тем – то мало хто любить безкоштовно ділитися власними напрацюваннями. Втім, якщо надумаєш – думаю, буде багато охочих просвітитися. 🙂

 • Тут даже не столько вопрос делиться опытом бесплатно, как то, что “тема” будет использована повсеместно и через какое-то время перестанет быть актуальной.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.